CAR SIMULATOR-link stavljen

CAR SIMULATOR-link stavljen

Član
ovaj driving simulator 2009 je glup ,ja sam ga igrao prosle godine..totalno ne realna igrica, bezveze ce te je skinut ,ona je na mom racunaru imala cast da bude instaliran cijeli sat vremena :p ...ako nadjete jos kakvu simulaciju stavljajte,bolestan sam za njima..a i ja cu da vam se prirdruzim u potrazi .. ;) ;) ;)
 
Član
De bolan tarik, bolje ti je ne instaliraj ništa, ako se navučeš moraću ti ja malu vodati po gradu:D
Treba i meni neki kod da instaliram ovaj city car driving
 
Član
Basic je napisao(la):
Koja je svrha ovih igrica, malo mi je nejasno, jel se samo bezveze vozas po gradu ili ima nesto drugo..

Znam da imaju misije ali ni one nisu bas nesto extra..

?? :icon_question:

pa uglvnom je da vozis p ogradu..zmigavac,kvacilo,saltanje i sotalo ali ima inekih misija samo men inece nesto ;)
 
ljudi kakav kod xD
odete u folder gdje ste snimili simulator ide nešto 3d simulator il kako već
imate folder bin unutra i udjete u njega
zatim win32
i onda starter (plava ikona)
naravno prije toga potrebno je crack-ovati i prevesti igru na engleski
a za one koji ipak neznaju prevest T-kvačilo W-viša brzina E-pali motor Space -ručna strelica gore-pola gasa strelica dole-kočnica S-bi trebala biti manja brzina al nisam siguran za to...
znači nikakav kod il tako nešto,samo odete C > program files > 3d home simulator2.2 > bin > win32 > starter i to je to nzm jednostavnije objasnit
 
Ljudi moji imate tekst dokument zvani "read me after install" tu je sve objasnjeno! U ostalom ja sam se iznervirao nakon 10 minuta, ko prvo jedva pokreno auto:) sam se nesto gasi, aman ga nesto je*e:lol::lol:, ko drugo ide ko da je u njemu motor od kosacice, a ko trece zabaguje brzo, nesto se auto propinje:lol::lol::lol:
 
Član
Zajko ne diraj malu ,glave skidam :lol::lol::lol: ...ee vidis sad je meni jasno sto je meni auto krecalo samo kad ga ugasenog ubacim u brzinu pa nekako krene :p thahah ...aa jel vi igrate na tastaturi ili n volanu ,,kad skrecem pobjeze mi slika :icon_question:
 
nisi se mogao pokrenut jer je ručna povučena :D
imaš znakove gore u desnom uglu kod sata i to 1 znak je neki ključ( kad je crven ključ auto je ugašeno,kad je zelen upaljeno,
2. znak je ručna = ako gori povučena vam je ručna ako ne gori nije i
3. znak je bez nekog posebnog značenja za vožnju ali pokazuje dali si svezao pojas xD
ps. vjerovatno vam se non stop gasio auto pa ste samo mogli malo krenuti kad ga upalite u brzini
 

OmO

Član
Ja sam igrao Euro Truck Simulator i pravo je dobra igrica, bas realna . Vozis po Gradovima, dostavljas neke stvari :icon_biggrin: Imas kazne ako vozis drugom stranom ulice, ako ne upalis svjetla i sl.. Skupljas pare da kupis bolji, brzi kamion i tako,Moram sebi ponovo skinuti tu igricu :123: Evo mislim da ce se mnogima svidjeti, pogledajte pa kome se svidi neka skida ;) http://www.youtube.com/watch?v=jQ1-3amCayE
 
Član
uspio sam ja i upaliti auto ,i rucnu spustiti i pojas zavezat :p cak i brisace pokrenut :lol::lol: ..al auto malo krene kad ga upalim u brzini i ide malo , i to je sva sreca..onda igrao sam n tastaturi ,pa kad skreces i slika skrce malo glupo ,al ako uspijem skontt igricu i volan cu da steknem,jer na yt svi igrju s volanom i igra izgleda vaau ;);)
a druze euro truck simulator se igrao prije 2-3 godine ,presao sam ga 2 puta do kraj skroz ...tako da mi vise nije zanimljiv ,a modova sam imao kao kise oko 4-5 gb ,snijeg,dim iz auspuha,dodatne mape (cak i bih i cijela yuga),drugi kamioni ,xenoni,unutrasnjosti,prikolice,bruka stvari
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=FAO3cV6DBbQ&feature=related
kad vec stavljate i predlazete
u ovoj morate postovati sve znakove, ogranicenja, davati zmigavce, ...
 
Član
Skrabo daj nam link da vidimo kakva je igica da i mi odma skinemo ako nam se svidja D .aa bmw 316 ovu simulaciju sam j vozio prije 2-3 god ..preglupa je ,,ono auto je ok prikzano ,al on broji greske koji ne napravis iz cista mira imas neku glupost...ne svidja mi se to ..trebamo nesto relanije puuno ;)
 
Top