CAR SIMULATOR-link stavljen

CAR SIMULATOR-link stavljen

Član
Radi dobro za sada, patch ću sutra.
Sad je 1.1.1 verzija, pa sam uspio ubacit samo stazu dodatnu, neće izgleda auta na tu verziju..
Uglavnom, mogu preporučit igru definitivno, imam sranje od kompa jedva pokrene GTA san andreas, al ovo ide jako dobro..
Još sa volanom, prava igra za malo bijega iz stvarnosti :p Jedino što me smeta je što se nemože pogledati lijevo i desno kad je pogled sa haube.

Evo malo vožnje po italiji http://www.youtube.com/watch?v=vERrRGCnT9o

btw. nisam proučavao to, jel moguće da se nađemo svi negdje na multiplayeru? ili original only?
 
Član
ELVIR__T je napisao(la):
jel itko uspio ubacit auto ????????? :icon_confused::icon_confused:

skineš auta sa sitea gore navedenog, imaš i program koji ti treba "WR2 Manager" http://krom.reveur.de/index.php?t=wred_tools
kad skineš auto, vidjet ćeš da si kad extraktiraš to obično dobio 2 foldera, prekopiraš ih preko istih foldera u instalaciji igre (dodaš auto u instalaciju kak su već sva ostala)
Onda pokreneš taj WR2 manager i tab cars ili autos neznam sad, tamo ga aktiviraš, save and quit nakon toga i igraš, otprilike tako nekako
 
Član
uspio sam ubaciti scenario sa ovim wr2 manager 0.3l
al auto nikako neide , ubacio sam auto rucno i u folder AddOns/Autos i u folder Autos u glavnom folderu i u motoren2 zvukove , aktiviram auto managerom 0.3l i udem u igru auta i dalje nema , neznam sta da vise radim .

 
Član
Taaky je napisao(la):
Skrabo koliko imas auta i koja ti je ovo mapa sto si sliko duju ..meni se cini ko italy ? ili grijesim ipak...

imam dosta auta oko 100 :cool: :cool:
A staza isto dosta oko 10 ;)
nezz koja je ovo bila :D
 
Član
ELVIR__T je napisao(la):
jeli mozes tacno objasniti kako ubacujes auta :123::123:

možda nisi updateo igru na 1.4 patch, jer na onom 1.1 (bez ikakvih patcheva) točno to radi, da ti staze ubacit neda aute
 
Skinuo igricu.. nije losa... ubacio koji mod, ali na nekim modovima se ne cuje zvuk, cuje se al ne na onim kamerama gdje se volan vidi nego samo kad prebacim ono felgu vidim ako kontate :) .... ako neko zna da se moze namjestit da se na svim kamerama cuje zvuk nek pise... :) hvala.


Ovo je za igricu Racer ! :)

A World racing igram vec odavno imam 279 modova...
Igra je predobra jos nije dosadila tako da slobodno skidajte... :)
 
Član
za TDU 2 nema linka nigdje. preletio sam sad evo drugi put i za tdu nisam vidio,a treba mi za update i da se koje auto ubaci:D
 
Top