calibra

calibra

Legend
evo kad nece Sandro da ja obnovim temu:icon_biggrin:
znaci na kalibri je uradjen kompletan izduv,postavljena je cijev precnika fi50 od motora do zadnjeg lonca koji je takodjer promjennjen u visokoprotocni,i nazad je sjela remus rora.Srednji lonac je out,a postavljena je i gljiva tako da je zvuk sad extra
i525530_Slikaa0050.jpg
 
super calibra..nadam se da ču ju vidjet u tuzli...8v motor nije baš pogodan za tuning ali je dugotrajan...ako očeš da ti brat zavidi imam ja motor 2.5 sve orginal još stoji u calibri:D
 
Član
calibra turbo-žu je napisao(la):
super calibra..nadam se da ču ju vidjet u tuzli...8v motor nije baš pogodan za tuning ali je dugotrajan...ako očeš da ti brat zavidi imam ja motor 2.5 sve orginal još stoji u calibri:D

kad budes u Tz. javi se, a taj V6 mi je san al nikako nisam spreman za to, zasad sam zadovoljan i sa ovim motorom, bas tako, dugotrajan je i nepoderiv a i ako mu sta bude imam jos jedan u garazi ispravan, pozz
 
Član
Hehehhe ljepo ti je sjela ona rora jos kad bi nam jedan video zvuka napravio da cujemo kako grmi bilo bi nice :icon_biggrin: i nemoj nista ubacivati ostavi taj motor kao sto kazu istina je NEPODERIV ali doslovno redovan servis moze ti milion godina a 2.5 brate da ga ubacis milioni ti trebaju a potrosnja ce biti drasticno veca a dobio si 50 konja vise nego sto sada imas! Veliki pozz i samo tako nastavi! ;)
 
Član
Calibra je odlicna sama od sebe je napucana tako da se nema sta puno napucavat.Imao je drug calibru davnih 90-tih kad su svi mislili da je to ferrari hehe..Vidim da su joj ove felge sijele pravo dobro nebi ih diro..Probaj naci gdje spojler sto dodje fabricki na gepeku i sa srecom pozzz
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Ma radi ti koliko toliko dobiti ces malo konja!

pa ovo i nije bash najTacnije, lako se moze desiti da izgubi nesta na snazi

nisam nista izgubio na snazi, a nisam nesto puno ni dobio al ide bolje, auto mi radi ljepse i bolje prima gas, dosta mi zdravije zvuči sad.
 
Lijepe obje Calibre ;) lijepo je vidjeti dvije ovako ocuvane i u super stanju pored toliko njih u dosta losem stanju
 
Top