Calibra by Marcoone

Calibra by Marcoone

Svima,hvala za pohvale......;)

2 nermin.....nemam u planu za sad stavljat ikakve spojlere više na nju......sad je u planu,faza mirovanja......

Eto,za vikend bi trebala doč jedna mala sitnica,koja neče bit vidljiva nešto.....al polako.....

E da prije koji dan sam si ugradio daljenko otključavanje u auto ;)
 
Član
vau ovaj 'badlock' joj bas stoji,,,,jel zansko?:lol:pa je prednji dio extra....felge isto ekstra sjele,,,mozda da poradis malo na zadnjem djelu:icon_question:pozzzz
 
zadnji dio je po meni sasvim u redu...ne vidim šta bi više radio......ne želim previše spojlera....ovo je umjereno...i dovoljno.....:123:
 
Član
extra kalibra druze, prelijepo su joj felge sjele;)
nego bil mi mogo rec koliko ovakva ljepota trosi loco voznje? hvala!

extra calibra druze, prelijepo su joj felge sjele;)
nego bil mi mogo rec koliko ovakva ljepota trosi loco voznje? hvala!
 
Član
Marcoone je napisao(la):
zadnji dio je po meni sasvim u redu...ne vidim šta bi više radio......ne želim previše spojlera....ovo je umjereno...i dovoljno.....:123:

i meni je 'slaganje' sojlera bezveze,,,,al ja bi joj promjenio stopke,,,,ove se neuklapaju bas s farovima,,,al ako tebi valja onda nista
 
caly je zvjer !!!! vazno je da si ti zadovoljan a sta god da stavis neko ce reci trebo si ovo trebo si ono....
ceko sam ko ce reci e sad ti fale zimske gume ....hahaha
auto je perfekcija!!!!!!
 
slažem se,uvjek če se nač neko ko če nešto reč,da treba ovo,ili ono.....

Ali to je ok,slobodno kaže ko šta želi....ja također znam što bi trebalo,tj. što bude.....ali ne mogu sve od jednom,naravno.....

Za štopke več imam koje ču nabavit......al štopke ču mjenjat među zadnjim stvarima......

A zimske gume ne treba,jer snjega neče gledat više,bar ne u mom vlasništvu :cool:

2 uni-que....potrošnja ovog motora je zanimljivo mala,s obzirom na snagu i starost.....
Ugl. 10 litara prosjek......(pola normala pola ludovanje)

Pitaj bilo koga s tim motorom,za potrošnju....C20XE

Na otvorenoj je manja,ako se voziš kojih 150kmh
 
...i posljednja igračka za caly.....do ljeta......

Danas podignuo :icon_smile:
lifteri.jpg


I naravno....nema zime za eskime...ugradnja momentalna
5 min posla.....;)

lifteri2.jpg


Eto to je to....do daljnjeg.....nema daljnjih ulaganja,dok se nešto značajno ne zaradi ;)
:123:
 
:icon_exclaim:

Nisam dugo pisao.....a nisam ni puno radio na autu.....ili jesam :D

dobro,nisam puno uradio....

Od predhodnog javljanja,auto je odjavljen,i raskopan do zadnjeg šrafa skoro....

Trenutno je auto kod limara,da riješi kompletni auto....pa nakon toga malo lakiranja,ugradnja motora.......i skalpanje....

U međuvremenu prodao svoj C20XE....i nabavio na novo složen C20LET s F28 getribom gore......kad kažem na novo složen,onda mislim na generalku....dakle novi klipovi itd......

Za rezervu je i nabavljena Cosworthova glava.....imam i EDS phase IV....i ostalih sitničarija,kao što je jedna turbo calibra za djelove,s koje je skoro sve uzeto prije mene.....al poslužit če svrsi,s obzirom da je bila extra povoljno....ako za ništa drugo,poslužit če za atest motora,kočnica itd......

Izgled kao do sad zaboravite,jer neče bit ni slična dosadašnjem izgledu.....ovo mi je definitivno hobi vozilo,koje slažem za svoj gušt....i kao takvo bit če to još jedna naplastičarena calibra,al po mom ukusu.....vidjet čete kad bude gotovo.....

Da nabacim koju sliku,da to sve ne prođe samo tako.....

Dakle
fotografija0862.jpg

Cossi kompletni od XE motora......bregaste če poslužit :123:

fotografija0792.jpg

neke žice s auta:lol:

fotografija0793.jpg

tražim volan ne mogu ga nači


fotografija0699.jpg

.....praznina u mom srcu....ovaj u mom autu.....

Al da ne bi bilo dugo prazno,pobrinut če se ovo

fotografija0587.jpg


ne treba spominjat da idu novi pragovi,rubovi itd.....
fotografija0517.jpg

fotografija0516.jpg


najmanja "plastika" :icon_twisted:


fotografija0560.jpg



A to če jednog dana stajati skoro pa ovako :icon_eek:

fotografija0561.jpg


Da ne bi kazaljka od XEa non stop bila do kraja,pobrinut če se ovi detalj :)

fotografija0653.jpg



I za kraj......šta reč,auto se radi...puno toga je kupljeno.....puno još posla ima,al lagano i sigurno.....nema sile,ljeto je počelo,a nadam se do kraja ljeta to i slagat polako......
 
Član
Au,zvijerka je bila a sad jos sa LET om.Ako nije tajna za koliko love se odokativno moze nabaviti C 20 LET motor ?
 
Top