Calibra by Marcoone

Calibra by Marcoone

Član
ostavi fele ove, samo ih lakiraj u svijetlu sivu :) vidices razliku :) ali opet, svako ima svoj ukus

btw, calibra je bombona ;)
 
Član
auuu kalibra je avion ja sam se dugo dvoumio izmedju tigre i kalibre pa sam ipak odlucio se za tigru zbog godista (citaj stari progovorio koju pametnu :lol: ) ova tvoja cali je zvjer samo eto te felgice i bit ce to super. pozz
 
Legend
vec su svi a i ti sam rekao sta treba "ne treba nego bi bilo estetski ljepse da se promijeni" a za sve ostalo pohvale,prednji kraj mi se posebno svidja farovi i taj look je preedobar,svaka cast i drzi calibricu urednom ;)
 
Ljudi hvala vam svima na pohvalama.....Puno bi ja još "ljubavi" (čitaj love) stavio u nju.....al kad je kriza.....bog da sam i to napravio

Eto,ako ko naleti na neke dobre 17" felge......slobodno nek javi....ko zna,ak se bu imalo para.....ja sam uvjek za.....
raspon rupa je 4 x 100

Ujedno,ovih dana budu stigle sitnice neke.....več je sve naručeno,al je na putu....

nije nešto što če se vidjet.......al o tom po tom....
 
Član
buraz svaka cast,calibra je za 10,svidja mi se sto si izbacio one lajsne s karambolki,drugo auto odma,meni se sve svidja,fele necu da komentarisem,o njima ste vec sve rekli,nego da ti pozelim puno srece,i puno predjenih kilometara;);););)
 
....ajde da vam pokažem da sam danas ulovio odličnu i neponovljivu priliku......
Našao sam felge 17" za svoju caly po extra niskoj cjeni,sa rabljeni gumama 215/40/17
Gledam ja njih...i ono....nemreju bit toliko loše,koliko su ove koje imam.....i ništa,rekoh kad bi plača sjela danas,odma bi ih kupio.....i to se dogodilo,sjela plača,ja nazvo čovjeka...i ošo po felgice :icon_smile::icon_smile:

I napravio skoro 100km zbog njih....al kaj je to....fino došo doma,i makar snježit počelo a mrak je več pao,ne da meni vrag mira,moram vidit kak stoje na autu.....i naravno fino si ih smontirao....i ošo na probnu vožnju ,naravno,da vidim jel trese što ili.....

Sve 5,nemam zamjerki,osim što nemam kaj tražit na cesti po zimi ili kiši s njima......

Al to me ne ebe,jer konačno da kupio neke felge,a da nisu one stare......
Gume ču s vremenom.....

Evo i za kraj slike neke.....al glavne slike če bit sutra po danu.....sad tek toliko da vidite felgice :cool:

 
Top