CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

wow svaka cast ... i ja imam zelju za slicnim projektom pa abd uskoro se mozda bacim na ovako nesto :cool: ...
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

extra si odradio druze auto,sklapaj jos unutrasnjost i to je to,samo napred,mada bi mogao da ispoliras motor
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Kao veliki volkswagenovac skidam ti kapu do poda! Napravio si odličan posao sa cabriom!
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Hvala, hvala... Motam relativno lako, nije mi problem, malo na mišiće :icon_smile:
Imam servo letvu i pumpu, ali od golfa 2 pa ću jednom prilikom probati to prepraviti ;)
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Bolesno dobar kec, dobro odrađeno svaka cast, samo kume da mu nije puno 17 cola :)
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

ErRoR je napisao(la):
Bolesno dobar kec, dobro odrađeno svaka cast, samo kume da mu nije puno 17 cola :)

Kad bude para za Porsche C2 felne menjam ih, do tada će ići ove :icon_smile:

To su po meni najbolje felne za keca

c2_1.jpg
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

cabrio je napisao(la):
Damir i Amel je napisao(la):
...zbog cega je krov poguzvan pozadi ????

Nije još zategnuta sajla...


punisher je napisao(la):
koliko su love te felge Porsche C2??'

Pa u sličnom stanju oko 800-1500 eura u komletu sa adapterima i gumama, naravno sve je polovno ;)

pitam jer se jedan cigo kod mene voza na takvim samo ofarbane u crno :lol::lol::lol:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Pozdrav, prijatelju Golf je ispao za 10,5 ;) svaka čast, možda da je malo jači motor ali ti očito furaš stajling . Pošto vidim da si farbao vanjske retrovizore u boji auta interesuje me jesi li rastavljao ogledala od okvira i ako jesi kako jer imam problem oko toga pošto i ja hoću da ih farbam
 
Top