CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

Legend
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

izgleda mi kao da je vise spusten nazad nego naprijed ?
jel postoji mogucnost dodatnog spustanja, ovak mi izgleda kao tenk :/
auspuh si super uklopio, kao i display, svidja mi se ;)
 

LSD

Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

svidja mi se kako napreduju radovi....
vec sam rekao da je sve 5....
zadnji lonac extra:cool:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Hvala ljudi na pohvalama, a što se tiče naknadnog spuštanja čekam da sve stavim na njega pa ću onda videti stanje, ako bude trebalo iće još dole ;)
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Svaka cast stvarno je kec za MAXI TUNING-a sve na svom mestu a nista preterano .17 mu leze kao od majke:lol:.stvarno sve je PICIKATOOOOOOOOO.
Svaka cast jedino zamerku imam sto ga nisi do kraja lakirao msm na vezni lim i tako neke detalje znam da je skupo ali se jednom radi ,to da si uradio ja ga na tvom mestu ne bih izvozio iz SOBE:cool::cool:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Odlican auto, ovo je steta vozati heh.. Imam samo jednu malu sugestiju, kada si vec ovako detaljno radio itd ofarbaj ovaj zadnji most i rezervoar da se ne vidi korozija kada je na dizalici :), ostalo sve 5
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Ispalo je za svaku pohvalu stvarno,svaka čast za kemijanje oko displeja,mislim da bi se rijetko ko od nas uhvatio u koštac sa tim :cool:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

edo_16v je napisao(la):
Odlican auto, ovo je steta vozati heh.. Imam samo jednu malu sugestiju, kada si vec ovako detaljno radio itd ofarbaj ovaj zadnji most i rezervoar da se ne vidi korozija kada je na dizalici :), ostalo sve 5

Imam već ofarban zadnji most, idu i zadnje disk kočnice od gti dvojke, a napred će ići od Corrada g60 diskovi 280mm, nabavio sam većinu delova. Kad se sve to bude slagalo ofarbaću i rezervoar ;)
 
Top