C5 III 2,7HDi V6

C5 III 2,7HDi V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast ne voli citroen al ovo je nesto drugo......vozio sam se u njemu i skucen mi je malo to mu je mana al dizajn .....ubija
 
Član
audi_s2 je napisao(la):
svaka cast ne voli citroen al ovo je nesto drugo......vozio sam se u njemu i skucen mi je malo to mu je mana al dizajn .....ubija

S obzirom koja je klasa mislim da prostor zadovoljava :)

C6 nije skucen hehe ;)
 
Član
Auto prelijepo, za te novce i za tu klasu mu nema ravnoga. I to je onaj na kojeg Faya i ja balimo svaki put kada prodje pored nas :D
 
Član
CHALLENGER je napisao(la):
cestitam na izboru, C5 je nema dalje, extra... cuvaj ga
a napravljen je u suradnji sa Audijem i BMWom..

Nebih se slozio da je napravljen u suradnji sa Audijem i BMW-om... Crtao ga je nas covjek koji je dugo vremena prije Citroena radio na dizajnu BMW-a i VAG-a...

Mnogi kazu da lici na ovo ili na ono ali meni bas i nema nekog licenja, bas je nacrtan ono sam za sebe jer ima od svega pomalo ali da lici na nekog meni bas i ne lici :icon_eek:

Pozzz i koji je to C4? Tvoj ili??:icon_question:
 
Član
Citroen je jedna od rijetkih marki koja nije NIKAD kopirala nikog...uvijek su imali originalan dizajn...
a ta suranja, nista od toga, oni razvijaju svoje modele sami (naravno s Peugeotom, jer su grupacija)...
cak sta vise, BMW je zadnji dio kopiro od Citroena...ako neko ne vjeruje, nek pogleda zadnji kraj C5 i BMW-a 7...a ja kolko znam, C5 je prije izaso ko model...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Citroen je jedna od rijetkih marki koja nije NIKAD kopirala nikog...uvijek su imali originalan dizajn...
a ta suranja, nista od toga, oni razvijaju svoje modele sami (naravno s Peugeotom, jer su grupacija)...
cak sta vise, BMW je zadnji dio kopiro od Citroena...ako neko ne vjeruje, nek pogleda zadnji kraj C5 i BMW-a 7...a ja kolko znam, C5 je prije izaso ko model...

To sto se tice BMW-a 7-ice istina je... Ja sam je vidio a C5 je davno ugledao svjetlo dana jos i u Frankfurtu na sajmu sa C5 Airscape... Tj kabrio... Tako da, ko god bi sta rekao nije upravu da je kopiija... Mislim auto je lijepo i cijena je u odnosu na bogatstvo opreme i premala kad uzmes u obzir kvalitet izrade... Nema plastike, tapacirunzi i konzola, inst.tabla sve je presvuceno gumom tako da nema neugodnih zvukova!!!

Auto je za mene super... Imaju suradnju sa BMW-om, novi benzinski motori 1,6 VTi... Dobar motor :) ;)
 
O suradnji sa BMWom i Audijem sam cuo na TVu na ovom nasem auto shop magazinu kad su predstavljali novi C5, i bila je rijec o suradnji u pogledu motora (sa BMW) i nekih tehnickih rjesenja ( sa Audijem), e sad kolko tu ima istine ne znam, ali tako rekli oni.. Sto se tice dizajna to je Citroen 100% i premocan je, francuska umjetnost.
I kod tebe je volan sa fixiranim centralnim djelom?
A C4 je moj tu je negdje u garazi.
 
Član
CHALLENGER je napisao(la):
O suradnji sa BMWom i Audijem sam cuo na TVu na ovom nasem auto shop magazinu kad su predstavljali novi C5, i bila je rijec o suradnji u pogledu motora (sa BMW) i nekih tehnickih rjesenja ( sa Audijem), e sad kolko tu ima istine ne znam, ali tako rekli oni.. Sto se tice dizajna to je Citroen 100% i premocan je, francuska umjetnost.
I kod tebe je volan sa fixiranim centralnim djelom?
A C4 je moj tu je negdje u garazi.

Jeste jeste, samo sto je kod mene malo vise onih avionskih tipkica nego kod C4 :)

Imaju motore sa BMW-om to je istina a za Audija nisam vjeruj nikakvu obavijest... Pozzz
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Auto prelijepo, za te novce i za tu klasu mu nema ravnoga. I to je onaj na kojeg Faya i ja balimo svaki put kada prodje pored nas :D

A s obzirom da novi C5 jako cesto vidjamo na Stupinama nije ni cudo sto sve stane na par sekundi :icon_eek:

Al opet auto je zvijer, ne treba naknadno naglasavati... Nek ti je sa srecom i da se navozas :123:
 
Super Moderator
extra citroen... boljeg sigurno nisi mogo izabrat.. oci su mi ostale na njemu iskreno ;)

sta bijela boja cini.. 14 puta ljepsi... ;);) :D

nek je sa srecom :cool: ;)
 
Član
baya je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Auto prelijepo, za te novce i za tu klasu mu nema ravnoga. I to je onaj na kojeg Faya i ja balimo svaki put kada prodje pored nas :D

A s obzirom da novi C5 jako cesto vidjamo na Stupinama nije ni cudo sto sve stane na par sekundi :icon_eek:

Al opet auto je zvijer, ne treba naknadno naglasavati... Nek ti je sa srecom i da se navozas :123:

Hvala druze... Kako mislis na par sekundi??? :icon_question:
 
Član
V6 HDi je napisao(la):
baya je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Auto prelijepo, za te novce i za tu klasu mu nema ravnoga. I to je onaj na kojeg Faya i ja balimo svaki put kada prodje pored nas :D

A s obzirom da novi C5 jako cesto vidjamo na Stupinama nije ni cudo sto sve stane na par sekundi :icon_eek:

Al opet auto je zvijer, ne treba naknadno naglasavati... Nek ti je sa srecom i da se navozas :123:

Hvala druze... Kako mislis na par sekundi??? :icon_question:
pa zato sto se vilica otegne i prica zastane dok ne prodje...hahaha :D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
V6 HDi je napisao(la):
baya je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Auto prelijepo, za te novce i za tu klasu mu nema ravnoga. I to je onaj na kojeg Faya i ja balimo svaki put kada prodje pored nas :D

A s obzirom da novi C5 jako cesto vidjamo na Stupinama nije ni cudo sto sve stane na par sekundi :icon_eek:

Al opet auto je zvijer, ne treba naknadno naglasavati... Nek ti je sa srecom i da se navozas :123:

Hvala druze... Kako mislis na par sekundi??? :icon_question:
pa zato sto se vilica otegne i prica zastane dok ne prodje...hahaha :D


AAAAAAA dobro dobro... To je to reko ako je na par sekundi da to produzimo na minute :)))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top