C5 III 2,7HDi V6

C5 III 2,7HDi V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
C5 III 2,7HDi V6 150KW godina 2008... Boja bijela :)

Exclusive oprema i pored tako udobnog Hidroaktivnog ovjesa Hydroactive III+ ima i masazu sjedista ;)

Ali jedan mali problem imam oko slika pa nemogu nikako da ih nabacim na ovaj forum ???

Ili cu mozda moci da nabacim nesto :)
 
Član
ma ovo auto je ekstra....ovo ispred Pavica slikano....koliko dodje ovaj model sa bas ovim motorom..?
 
Član
Evo ide jos koja :)

samo pogledajte razliku crne i bijele :) nikad covjek nebi rekao ali ne pristaje mu bijelo :)

damko je napisao(la):
ma ovo auto je ekstra....ovo ispred Pavica slikano....koliko dodje ovaj model sa bas ovim motorom..?

65.480,00KM sa full opremom :)
 
jao jest lijep,pa nisam ovo auto jos vidio...premijera :icon_smile:
ipak je meni bolja bijela,ma to je stvar ukusa
 
Član
[/align]Slazem se potpuno... Bilo je dvoumljenje prilikom narudzbe ali se isplatila bijela ipak...

Unutrasnjost je takodje extrraaa :icon_smile:
 
Član
v6 hdi@65.480,00KM sa full opremom

uopste nije puno s obzirom da je exluzive paket i jos to hidroactive vjesanje i jos plus mocni V6 dizel;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
v6 hdi@65.480,00KM sa full opremom

uopste nije puno s obzirom da je exluzive paket i jos to hidroactive vjesanje i jos plus mocni V6 dizel;)

Jos kad ti kazem da mu nema ravnog u ovoj klasi... Sve sam vozio, druze dodjes u Njemacku neumoran a potrosnja 9l loko voznja!!! Otvorena sitnica 7,5l... Nemogu ni ja da vjerujem ali tako je kako je :)

Ko ne vjeruje, bujrum neka se uvjeri ;)
 
Član
auto je stvarno top,a cijena je za auto te klase i u toj opremi ja mislim najjeftinija u odnosu na konkurenciju...To je auto u klasi Passata,Audija A4...Meni se auto izuzetno svidja...a mogu zamisliti i udobnost koju pruza...Ma Citroen me odusevio ovim C5...nek je sa srecomi da se navozas....ekstra auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top