C3 vs Golf plus VI (koje auto kupiti)

C3 vs Golf plus VI (koje auto kupiti)

Član
E pa nije mi jasno... govoriš da od opreme ništa nije bitno, a sad kažeš ugrađujete tempomat?! Kupiš auto jučer, JUČER i odmah neke karafeke i izmjene na autu se prave!! Mislim, nije moja stvar, ali neke ljude ne kontam...
Ne kontam cemu kritika?
Nisam nista rekao TEBI da bih te uvrjedio i ako ne zelis da das savjet onda preskocis temu i pomislis u sebi koji kreten, al nema potrebe za tim. I ne moras da me kontas, samo ce glava da te zaboli.
Covjek ako hoce jedan dan da kaze ne moram imati tockove na automobilu a sutra da se predomisli i da ugradi svu mogucu opremu. ALI I DALJE NE VIDIM CEMU JEBENA KRITIKA!?
 
Član
Dzaba ti i oprema u autu ako je sve ostalo šrot, ovako kupis nesto sto ti je leglo srcu pa sto ti od opreme fali kupis i ugradis nema sta se danas ne moze dodat na auto s tim da bude fabricko opet sve, sva ova novija auta imaju vec serijski napravljenu pripremu za svu dodatnu opremu , nesto od toga se mora povezat sa centralnim kompjuterom a nesto se aktivira putem dijagnostike kao sto je slucaj sa tempomatom, sto se tempomata tice radi se sa vcds dijagnostikom, kanal centralna elektronika zatim kodiranje , unese se petocifreni broj ne znam napamet koji je , kliknes na save i gotovoo
 
Član
017167134532fa0dd100613046ac0b43.jpg


Ugradjen i aktivitan.
Hvala na savjetima da odem majstorima :D
 
Član
Druze jesi ti radiolicno kodiranje ako jesi mozes li napisati postupak.da li je komplikovano itd itd.
 
Član
Nisam ja nego buraz.
Nije mogao naci ko ce mu uraditi a u vw preskupo bilo.
Covjek kupio dijagnostiku i isti dan aktivirao.
Uzo ona ross tech kabal i sve sto je imo problem oni mu na forumu pojasnili.
 
Top