Bump u oglasima

Bump u oglasima

Član
ma sto se mene tice bump bi trebalo skrooz ukinuti ,,mislim nema potrebe za tim,,ako neko nesto trazi zna se gdje se oglasi nalaze,ili da korisit opciju search :)
 
Administrator
ma ako moze da se napravi nesto kao sto je supermen rekao ;) tako bi bilo najbolje... i sve informacije da idu preko pm... ali da OBAVEZNO pise cijena i SLIKA... ko hoce da se cjenka ima pm ;) a prodavac da moze editovat cijenu u prvom postu i gotovo... i jos bi predlozio ako zelite da sve stare oglase izbrisete da se malo olaksa i da bude preglednije, jer ono sto je prodato nema vise svrhu da bude tu ;)
 
Dobro hajd sto neko stavi bump nakon jedan dan, ali dosta puta sam vidio oglas postavljen npr u 12.00h i onda bump u 14.00h pa u 17h itd.. to je bas nidje veze..
 
Član
Treba, treba, al na nekih 5 dana, 7 dana je vec previse, na ovom forumu 7 dana se postavi 50 oglasa, i postavljeni oglas koji nebi bio BUMPan 7 dana bi bio bogu iza nogu, tako da po meni realno max nekih 7 dana, jer je forum pun oglasa...
 
Treba se svakako ugledati na forum vw club croatia mozes bumpat svako 15 dana i zabranjeno je postanje u oglasima...netko stavi oglas a ljudi se bezveze javljaju i basaju...znaci iskljucivo PM
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Treba se svakako ugledati na forum vw club croatia mozes bumpat svako 15 dana i zabranjeno je postanje u oglasima...netko stavi oglas a ljudi se bezveze javljaju i basaju...znaci iskljucivo PM

dovoljno bi bilo svako 7 a za ostalo se slazem ;)
 

IGY

Član
vjerovatno sto dilas gume,
oglas je recimo set guma kad prodajes
ali kad prodajes vise vrsta i velicina onda to dodze kao komercijalnli oglas
nadam se da sam ti bar malo pojasnio :)
 
Top