Brisaci??

Brisaci??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz bhteamu,
moze li mi iko preporuciti radnju gdje mogu kupiti dobre brisace za G IV, odmah eliminisite originalne jer sam ih kupio prije 6 mjeseci i sada mi prave mrlje po sajbi, prednjoj. Ne znam da li da kupujem aero ili ove "standardne". Ako neko ima neki dobar prijedlog, neka kaze. Pogotovo ako neko ima G IV, a mijenjao je nedavno i zadovoljan je istim:cool:
 
Član
arminnn je napisao(la):
imas u avantiju one tanke, ja ih imam 6 mjeseci i dobro me sluze a fino i izgledaju
Evo sad im gledam stranicu, ti mislis na ove aero metlice??!! Trebaju li neki drugi adapteri ili moze na fabricke postavke, odnosno "ruku" brisaca da se namontira ova aero metlica??
 
Član
dobijes 2 ili 3 adaptera i stavis koji ti ofgovara. samo moja ti je preporuka da ih odma stavis ispred radnje jer jaran uzeo iste i jedan mu nevalja. meni na twingu ide jedan i odlicno me sluzi
 
Član
arminnn je napisao(la):
dobijes 2 ili 3 adaptera i stavis koji ti ofgovara. samo moja ti je preporuka da ih odma stavis ispred radnje jer jaran uzeo iste i jedan mu nevalja. meni na twingu ide jedan i odlicno me sluzi

Hvala puno, bas cu kasnije otici do AVANTI-a da to vidim. Javim sta bi.
 
Ja sam na Astri H mijenjao u Avantiju (15km obje metlice) i sluzile su 2god PERFEKTNO, nikad ni TRAGA....
Preporuka u AVANTI-ju, i kao sto su vec rekli, promijeni ODMAH, ISPRED RADNJE i isprobaj...
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
Ja sam na Astri H mijenjao u Avantiju (15km obje metlice) i sluzile su 2god PERFEKTNO, nikad ni TRAGA....
Preporuka u AVANTI-ju, i kao sto su vec rekli, promijeni ODMAH, ISPRED RADNJE i isprobaj...

Otisao do AVANTI-a, obicne metlice 14km, ali nema onog plasticnog spojlera na vozacevom brisacu, da nabave takve metlice sa spojlerom izadju oko 35KM, aero metlice 27km, nema odgovarajuceg adaptera. Da se nabavi adapter posebno jos 16km.
Odem od ANET-a, Valeo aero metlice 62km, Valeo obicne metlice sa spojlerom 51km.
Odem do AC Quattra Valeo orignalne sa spojlerom i onim "wear indicator" naljepnicama 39,90km, a aero izadju 60km. E pa ko je ovdje loood...
I naravno uzmem u Quattro-u ove obicne, danas testirao super su, a vidjet cemo za ubuduce.
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
zar su toliko skupi u pm :icon_mad:

Ma izgleda ako hoces nesto da valja platis, a ove zamjenske jeftinije postavis i za mjesec opet nove... Stvarno vise nisam pametan ko koga ovdje pali po usima... Jebote pa Valeo je Valeo valjda svugdje isti, a nije mi jasno kako je jeftiniji u VW Servisu nego kod dilera "zamjenskih" dijelova.
 
Za Astru H u ovlastenom Opel servisu su oko 90KM Boschove...

One dolaze fabricki...znaci nisu one metlice "s rupicama" (kako li se vec zovu), vec aero...

Doduse one su MASIVNIJe(vece) od ovih avantijevih, ali zato ne mogu prismrditi avantijevim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top