brcko...

brcko...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jbg,ja se bas radovao, al ajd moze i 18.

@Honey: koliko god bi ja ( i ostali) volio da vozis svoj stroj kod nas moram te upozoriti da se radi o 201 m stazi i da zaustavni put nije najveci,sjecam se da je ona crvena calibra imala problema sa kocenjem pa je svako malo ulijetala u onu njivu na kraju piste,e sad da li je do Cali ( i njenih mogucih losih kocnica) ili do staze ne znam.

Btw Dina ili koje vec zaduzen za to trebalo bi uciniti nesto po tom pitanju,cesto idemo tamo potezemo se iz zeze i zaista je pista prekratka.Al asfalt je prva liga,nov,hrapav,pun gripa ;)
 
Član
negdje ondje na broduši mensecini,dakle kad prodjes malezijski pravac,i preko mostica predjes odma ondje lijevo negdje treba motat kod mlina ja mislim
 
N

nenad

Ja sam jedva naso prosle godine, na samom ulazu u Brcko, pa skrenes desno sa glavnog puta. Prosle godine je znak za skretanje na SR bio na papiru A4 formata, nadam se da ce ove godine organizatori malo bolje oznaciti.

 
Član
sjecas se ljubac kako smo mi prosli godine nasli SR u brckom:lol::lol: to su bile dogodovstine dok smo stigli
 
Član
Uh i ja sam se napatio prosle godine dok' sam naso i na kraju na nekog matorog naletim i on mi objasni ovi mladji se cooliraju po gradu a nitko ne zna ....:lol:
 
Ma na 201 m je,sranje al jbg,ja se nadam da bi se moglo asfaltirat jos 200,300m,mozda pokremo sta,odemo od vlade trazit,dobra nam je vlada kad hoce.Do iduce godine ko zna.Nego ne brinite se za nalazenje piste,cekat cemo vas mi na cetanexu,benzinska 200,300m prije skretanja za pistu.Et toliko!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top