Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
fiat_hgt je napisao(la):
zeleni kec 1.8 16v znaci 100% tacna informacija,i jos je cackano nekih stvari oko motora,al sad je to nebitno..

ma sjecam ga se iz ciljuga opro me samo tako ;) i tad je reko da je 1.8 16v
 
Član
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
pobjednik ove utrke je osvojio prvo mjesto u klasi dizela do 2200 kubika

http://www.youtube.com/watch?v=MDUh9RfN40A&feature=youtu.be

golf 1.6 gti vs honda civic

http://www.youtube.com/watch?v=EsqIZA0aTwM&feature=youtu.be



Bora nevrijemeee :) Ponos naseg Street Race Team-a iz Lukavca :D :123: :123:
Semi vidimo se za koju sedmicu na Ciljugama :)

haso je napisao(la):
fiat_hgt je napisao(la):
zeleni kec 1.8 16v znaci 100% tacna informacija,i jos je cackano nekih stvari oko motora,al sad je to nebitno..

ma sjecam ga se iz ciljuga opro me samo tako ;) i tad je reko da je 1.8 16v

Ljudi ako mislite da je 1.8 16V , varate se on je bio na ciljugama 16.09.2012 god , i rekao je da je 2.0 16 V i da je uradjeno sve oko motora jos je olaksan i ima DTM Elektroniku ;) Kec je nevrijeme :D
eto pogledajte klip sto se trko sa borom , sto je bila na Speed Showu sad u Brckom :)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ihj5haJzmzU[/video]

i jos nesto rekao je da ima 210 KS :)
 
Član
Maestral je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
pobjednik ove utrke je osvojio prvo mjesto u klasi dizela do 2200 kubika

http://www.youtube.com/watch?v=MDUh9RfN40A&feature=youtu.be

golf 1.6 gti vs honda civic

http://www.youtube.com/watch?v=EsqIZA0aTwM&feature=youtu.be



Bora nevrijemeee :) Ponos naseg Street Race Team-a iz Lukavca :D :123: :123:
Semi vidimo se za koju sedmicu na Ciljugama :)

haso je napisao(la):
fiat_hgt je napisao(la):
zeleni kec 1.8 16v znaci 100% tacna informacija,i jos je cackano nekih stvari oko motora,al sad je to nebitno..

mozda sledeci put kad ga vidis mozda ce ti reci da ima 350ks pa mu ti povjeruj,al necu vise da se raspravljamo djaba:icon_smile::icon_smile:

ma sjecam ga se iz ciljuga opro me samo tako ;) i tad je reko da je 1.8 16v

Ljudi ako mislite da je 1.8 16V , varate se on je bio na ciljugama 16.09.2012 god , i rekao je da je 2.0 16 V i da je uradjeno sve oko motora jos je olaksan i ima DTM Elektroniku ;) Kec je nevrijeme :D
eto pogledajte klip sto se trko sa borom , sto je bila na Speed Showu sad u Brckom :)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ihj5haJzmzU[/video]

i jos nesto rekao je da ima 210 KS :)




mozda sledeci put kad ga vidis mozda ce ti reci da ima 350ks pa mu ti povjeruj
 
Član
@maestral

Druze, ne sramoti se, da ti ja sad kazem da ima kompresor i nitro, ti bi i u to povjerovao?

1.8 16v KR u iznimnom stanju, s par preinaka i to je to.
 
Član
trizex je napisao(la):
@maestral

Druze, ne sramoti se, da ti ja sad kazem da ima kompresor i nitro, ti bi i u to povjerovao?

1.8 16v KR u iznimnom stanju, s par preinaka i to je to.

ej moj triza,vidis sto ih davor tusi sa standardnim pricama:cool::cool:
 
Smrad, pricao sam sa likom u nedjelju i sve super, odvojio sam ga sa strane i pitao onako iskreno koji je motor, rekao sam nema veze, rejs je prosao, daj mi reci nako man to man, i frajko i dalje tvrdio da je 1.6 sa 1.8 glavom, a jednom mom drugu rekao 1.6 sa 2.0 glavom.
Vozili smo u finalu "do 1.6 klase" i dobio me za pola duzine i time na supacki, kukavicki nacin oteo mi pehar u mom gradu.
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@maestral

Druze, ne sramoti se, da ti ja sad kazem da ima kompresor i nitro, ti bi i u to povjerovao?

1.8 16v KR u iznimnom stanju, s par preinaka i to je to.

ej moj triza,vidis sto ih davor tusi sa standardnim pricama:cool::cool:

Ma Davor ubica, cim ugleda plodno tlo gotovo je :D

@Erol, hehe morao sam da prokomentarisem samo ovaj "man to man" dio, ako i dalje mislis da taj izraz postoji igdje drugo osim u holivudskim filmovima, onda si mnogo naivniji nego sam mislio :) ovo shvati kao savjet, ne kao prozivku ;)
 
Ne, znao sam da nas sve levati, ali sam htio vidjet jel toliki smrad da moze covjeka lagat u oci.
I moze. Skonto sam ja kasnije da je to bio njihov dogovor, posto bi i on i Tala bili u istoj klasi, a on pored Tale nema sta radit, pa ko veli ajmo budale izlevatit ja cu uze do 1.6 klasu, Tala do 2.0
cak je i na stylingu pobijedio na nepravedan nacin, jos je misterija na koji nacin se nejgova cura /zena docepala pune sake "like" naljepnica.

Kako bilo, to je proslo, nema zle krvi, al za mene ce taj covjek uvijek ostat levat.
 
Član
pa skidali su naljepnice sa drugih auta, jesi primijetio da su ostala auta bila bez nalja totalno... mi smo tupesi jedno 10 nalijepili kad odjednom nema nijedne :lol:

Zelim i ja da pozdravim papka sa EVO-om sto je plakao da ga se stavi u moju klasu i ako on ZNA da nemoze biti u toj klasi ali je iskoristio neinformisanost organizatora i to mu je prosla i ako smo JA I MOJA EKIPA znali za pravilo da se turbaku dodaje 0.7 kubikaze u SVIM disciplinama te tako on spada u klasu 3.0+ a ne klasu do 2.5.

Prepao se frajer Cosworta pa trazio da ga se stavi u manju klasu i tako i ja ostade bez pehara za prvo mjesto koji je gotovo pa bio u mojim rukama.

Ali nema veze ja znam da sam ipak pobjednik a on zna da je seljak.

Jadan je i on i njegov evo kad plače da ga se stavi u klasu sa raspalim kockicama!
 
Član
Zato se klase po kubikazi kod nas na SR-u i ne koriste, jer je gotovo nemoguce provjeriti pravu kubikazu motora.
 
Član
znam da je tesko ali za mene je to pravi race a ovo ''gađanje stoperice'' neznam ni sam kako bi nazvao :icon_cry:
 
Član
Ajde mogao ti je doci i kakav naturpijani Uno Turbo, tako bolje izgubiti od Evolutiona nego od toga :icon_biggrin:

Prije kad su bili SR-ovi po kubikazi u BiH, na turbake je isao koeficjent od 1,4, cak i AWD je imao neki koeficjent...
 
Za mene isto i bas sam zeljan ovakvih rejsova. U Osijeku vozim samo da bi izmjerio vijeme i da bi se kasnije gledao na fotkama. Jedan "newcomer" na stopericu moze pobijedit samo ako ima semafor na raspolaganju i mjernu opremu da stalno vjezba. A i sto Suki rece ne znam ni kako bi to nazvao jer utrka sigurno nije, ok, potrebna je i tu vjestina i znanje da se ubode vrijeme, svejedno to nije to. Sem kod nas, gdje se jos vozi na taj nacin?
 
Top