Braco Lakirer?

Braco Lakirer?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma imam par lakirera trenutno sto smo pricali al zelim sve da provjerim fino , ovaj moj lakirer je iz hadzica radi momak pravo dobro al et htio sam nekoga iz Sarajeva ipak da mogu i ja biti tu da pogledam i sve , od mirze ovaj lakirer je pravo dobar iz Sarajeva al mi je cjena malo paprena iskreno nemam toliko da dam samo za lakiranje 2000km a ima ii malo posla oko limarije , nista nije otislo nego neki detalji sto ja zelim da se urade , odvoio bi nekih 1700km max za sve da se uradi a vala to nije mala para da kazu da ce biti fuser ili sl tako da hocu kvalitet

drug cijene su paklene cuj 2000 za farbanje dodji u kakanj meni i do 1500 da mijenjas boju za farbanje
 
Ma ja znam koliko bi ja dao a postujem svaciju cifru u to ne ulazim , ja dodjem , pitam , vidim jel mi se svidja , ako se nadjem u tome tu i ostanem , tako ce i biti dok mi neko ne legne necu poceti radove jer se auto ne farba svaki dan niti zelim da idem na reklamacije svaki mjesec , do prvog trazim lakirera u Sarajevu za ovu sumu koju imam , ako nista ne nadjem idem u Hadzice kod svog lakirera tamo cu ga ofarbat;)
 
Član
naravno svako ima svoje misljenje ali za te pare kolko si spreman dati mislim da mozes naci profesionalca ;)
 
pa dobro iskreno ne nadam se bas profesionalcu al hocu da posao bude dobro uradjen a ne svako malo da se zalim izbilo nesto vamo puklo nesto tamo i sl
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
pa dobro iskreno ne nadam se bas profesionalcu al hocu da posao bude dobro uradjen a ne svako malo da se zalim izbilo nesto vamo puklo nesto tamo i sl

a Zulic mozda bi te pokrila ta cifra?
 

JD.

Član
u biti ti svako ko lakira auta moze uraditi to da valja, kad hoce... tako da ti je bitnije da imas dogovor o kvalitetu radova nego ko ce ti raditi jer i oni najbolji se nekad ne trude
 
Nisam isao kod njeg neki opet kazu da nije ni tako povoljan al imam u planu da svratim ;) naravno da nije smece auto nema udaraca i korozije i slicni stvari znaci lim je extra samo ja zelim neke detalje da uradim
 
znam i ja da Zulic radi dobro samo cemo vidjeti koja je cjena , ja racunam da dam odprilike 1500km za farbanje i jos nekih po meni amaterski zakljucak 200tinjak markica za ove limarske dzidze
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma imam par lakirera trenutno sto smo pricali al zelim sve da provjerim fino , ovaj moj lakirer je iz hadzica radi momak pravo dobro al et htio sam nekoga iz Sarajeva ipak da mogu i ja biti tu da pogledam i sve , od mirze ovaj lakirer je pravo dobar iz Sarajeva al mi je cjena malo paprena iskreno nemam toliko da dam samo za lakiranje 2000km a ima ii malo posla oko limarije , nista nije otislo nego neki detalji sto ja zelim da se urade , odvoio bi nekih 1700km max za sve da se uradi a vala to nije mala para da kazu da ce biti fuser ili sl tako da hocu kvalitet

ako cemo iskreno ne bi ni ja otisao njemu jer onu noc kad ti je gledao auto i rekao onu cijenu... poslije kad smo sjeli na kafu malo sam ga i napao i prigovorio jer se hvali kako je kod tebe 2vrata i kako nema previse posla i ja mu govorim pa sto su ti gladne oci za sta 2000KM reko otjerao si sigurnu musteriju al eto sta ces svakakvih ljudi
ja ne kazem meni je stvarno uradio bas bas extra i cijena je bila realna al eto necu mu vise ici niti preporuciti ikoga iz nekih drugih razloga
 
Primjetio sam ja to brate odma kad smo poceli oko cjene govoriti , realno moje auto nije ni toliko veliko za te pare da se radi svjestan sam cjena i svega zato mi je i bilo puno da dam samo za lakiranje 2000km a za lim mi jos najmanje treba 200-250km , danas je stvarno tesko naci nekoga da ti uradi auto da bude mjera il fusere il nemaju pojma niko vise ne farba s obrazom , zato me i strah se upustiti u ovo a i necu da me neko klepa po usima zbog nekih divljih cifri , zato cu lagano jos traziti dok ne nadjem nekoga postenog da radi kvalitetno a ne da me lopatom uzme , ovaj moj iz Hadzica Dzenan momak fino radi , farbao mi je do sada blatobrane 2x haube , pragove lajsne enterijer steke i jos je radio od jedne djevojke udarenu Vectru i znaci uradio je extra kako je ona to bila sasila ali nikad nisam vidio kako radi komplet auto mislim da i tu ima razlike , tako da cu se prije nego sto odem kod njeg jos malo raspitati valjda u ovom pisljivom gradu ima jos dobrih lakirera a da im nije cjena ko da sam im brod dovuko :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top