Braco Lakirer?

Braco Lakirer?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz narode , zanima me da li je neko cuo za lakirera Braco ga zovu , radi sa 2 sina lakiranje i sve zivo sto se toga tice , imaju radnju gore negdje iza pionirske doline , imam pravo dobre preporuke , samo me eto zanima i misljenje nekoga ako je vec radio auta i cuo za njih
 

wkd

Član
nisam nista radio kod njih ali sam dobro upoznat sa tom lokacijom (svojevremeno radio kao dostavljac a oni stalno narucivali), u avliji ama bas uvijek minimalno 3 auta na cekanju stim da su uvijek u pitanju novija auta, zadnji put u sprickitu bio Land Cruiser(novi) passat i audi TT...
 
da da i ja sam to cuo sad im je neki subaru bio 2011 godiste , ostavili su pozitivan dojam na mene , ljudi uzivaju voze korseve svaki vikend onaj jedan kros je bruka para pored toga voze i fina auta sto znaci da sigurno ljudi i rade dobro svoj posao
 
Legend
mom drugu je radio seata
ne znam sta da ti kazem
ja nisam bio zadovoljan kako ga je uradio, a niti je on !
posto ima puno posla, vise radi sa gitom nego sto ispravlja, i onda nabaca gita tako na auto, poslije kad pocne pucati belaji !

ima puno boljih lakirera u gradu od njega, po mom misljenju.. za cijenu da ti i ne govorim.
 
Ne profesionalan totalno ,brz za rješavanja vozila OHR,UN i drugih tj. vozača koji naprave manji belaj, a voze u tim organizacijama pa da ne bi ostali bez posla dođu na brzaka da im on to odradi.Ti si naravno za to vrijeme na čekanju.Te dođi sutra,te prekosutra,a o kvalitetu izvedenih poslova da ne govorim.
Ma nije za preporučiti....
 

IGY

Član
joj dragone ti kao da aviuon lakiras i daces milion na lakiranje, koliko gledas i zvjeras i sumnjas u svakog kakav si peh daces brdo para a po nekom belaju nesto ce te potrefiti da ne valja
 
jeb ga zato i pitam stalno ne lakiram tramvaj nego auto , ako cu dati 1500-2000 za farbanje ima da bude ko fabrika , normalno je da cu se raspitati za svakoga kod koga se dogovorim , evo da nisu ovi ljudi napisali ovde komentare ja bi i dalje mislio da lik radi savresno , a ispostavilo se da to nije tacno , pitat cu i za slijedeceg za misljenje dok ne nadjem onog koji mi odgovara
 
Član
drug sto ne odvezes u asu sad kolika je cijena ne znam ali sigurno dobro rade odnosno uvijerio sam se par puta
 
ma imam par lakirera trenutno sto smo pricali al zelim sve da provjerim fino , ovaj moj lakirer je iz hadzica radi momak pravo dobro al et htio sam nekoga iz Sarajeva ipak da mogu i ja biti tu da pogledam i sve , od mirze ovaj lakirer je pravo dobar iz Sarajeva al mi je cjena malo paprena iskreno nemam toliko da dam samo za lakiranje 2000km a ima ii malo posla oko limarije , nista nije otislo nego neki detalji sto ja zelim da se urade , odvoio bi nekih 1700km max za sve da se uradi a vala to nije mala para da kazu da ce biti fuser ili sl tako da hocu kvalitet
 
Član
a ja sam cuo da oni likovi ne znam sad kako se zove, kad krenes s ilidze prema gradu i prva desno mislim da je kasindolska i nekih 50tak metara s lijeve strane, isao sam s drugom njemu radili i meni extra izgleda, jesi gledao?
 
nisam brate mogu i tu pogledati hvala ti na infu , inace ovako vise volim da cujem od ljudi koji su vec radili auta i da su zadovoljni :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top