Boss Audio Systems?

Boss Audio Systems?

ja bi kond samo u SQ sistem, al neki dobar kond, ovaj od 10F je ok, ali mislim da je cijena prilicno paprena tako da se to neisplati jer se za te pare moze uzet jako dobar akku, dok los akku plus kond je jako jako losa opcija.
 
ide ovaj akku jer ja ne idem na nesto ekstremno sada samo necu da mi fali struije da mi blinkaju svjetla dok slusam

http://www.exide.hr/files/akumulatori_v_1220435111_5453.jpg

koju jacinu kondenzatora onda predlazete u ovo?
 
drug ako hoces samo da ti svijetla ne blinkaju, kond od 1F obavlja posao, mada ovaj aku sa dobrim punjenjem ne bi trebao dozvoliti blinkanje svjetala.....
 
nisam jos uzeo akku tako da ne znam kako ce biti , al prvo ide akku pa da vidim kakav je rezultat ako bude blinkanja idemo dalje na kondenzator :)
 
Član
Kondenzator samo ako imate sve ostalo uradjeno (alt, akku, kabliranje) onda kond na kraju svega toga, da se ispravi sve kako treba za SQ
 

IGY

Član
ako mislsi sa kondenzatorom rijesiti blinkanje varas se
meni sa maximom 900DC i dva pojacala (ab klase, monoblok i 4ch) sa prednjim sistemom i jednim wooferom u gepeku na mojoj instalaciji koja je sve po PS stavljao sam kondenzatopr od 2f i kad se pojaca opet blinka, doduse manje nego bez njega ali blinka :)
stavis zato xenone i nema blinkanja kad bas srokas napon ugase se hehehe
 
pa dobro ne bi bila ni to losa investicija s obzirom da sam htio dati za kondenzator 150km :) , hvala svima jos jednom na savjetima :)
 
Član
U dosta slučajava je problem loša masa od akua do šasije;)
Prvo to napravi kako treba, pa onda mijenja aku;)
Maksima je okej aku al po meni malo preskup za to što nudi...
za te novce se već da nać malo korišten PC3000, nsb90.... ili novi fiamm flb300
Pogledaj si cijene optima baterija ako imate uvoznika;) isti vrag ko optima a možda je jeftinije;)

Meni uopće ne blicaju svjetla, a nemam kond:lol:
 
Član
meni blicaju svjetla kad diram rucicu onu s lijeve strane volana :lol:
drug ima nekog cruncha 500W rmsa
i alpine 15ku
naprijed je dvd player i displej,nema amp za sisteme
kad podeblja,trepcu stopke i osvjetljenje kontrolne table
bi bli kondenzator rijesio ista?il da pogledamo mase?akku je ok,neki bezvezni,al nije nesto bas previse los
 
Član
edoze je napisao(la):
meni blicaju svjetla kad diram rucicu onu s lijeve strane volana :lol:
drug ima nekog cruncha 500W rmsa
i alpine 15ku
naprijed je dvd player i displej,nema amp za sisteme
kad podeblja,trepcu stopke i osvjetljenje kontrolne table
bi bli kondenzator rijesio ista?il da pogledamo mase?akku je ok,neki bezvezni,al nije nesto bas previse los

PA pametnije je uraditi trojku papred (masa na sasiju, masa na motor, i + od alt) ap onda probati ;)
 
Top