Bosanska policija

Bosanska policija

Član
menjic je napisao(la):
Pojedinim policajcima svaka cast, uvijek cu to reci ima ih boljih nego nas polovina.

Ali ako ne vecina, mnogo policajaca stvarno jeste malo zvrknuto u glavu i stvarno kvare utisak o ostatku koji mozda i nije toliko.

I treba ih pohvaliti u zadnje vrijeme srecem sve vise kulturnih i normalnih u odnosu na prije godinu - dvije ili vise.

budes kulturan s njima i oni budu kulturni s tobom...:D :D ne volim to osudjivanje na osnovu toga ko sta radi...:D ljudi su kao i mi i svaka im cast da rade taj posao u ovakvoj drzavi... a svugdje ima izuzetaka, tj onih seljacina, krkana ili kako vec kazes zavrnutih glava..:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Pojedinim policajcima svaka cast, uvijek cu to reci ima ih boljih nego nas polovina.

Ali ako ne vecina, mnogo policajaca stvarno jeste malo zvrknuto u glavu i stvarno kvare utisak o ostatku koji mozda i nije toliko.

I treba ih pohvaliti u zadnje vrijeme srecem sve vise kulturnih i normalnih u odnosu na prije godinu - dvije ili vise.

budes kulturan s njima i oni budu kulturni s tobom...:D :D ne volim to osudjivanje na osnovu toga ko sta radi...:D ljudi su kao i mi i svaka im cast da rade taj posao u ovakvoj drzavi... a svugdje ima izuzetaka, tj onih seljacina, krkana ili kako vec kazes zavrnutih glava..:D

Svaka cast za post! Ide +!;);)
 
Član
TDI je,koliko se sjecam
ovo je revijalni program koji organizuje AMK ZAK 1946 u proljece,za dan Zenice
revijalnog karaktera
momak koji vozi peticu je vozio OSV (ocjenjivanje spretnosti voznje) nekad prije,akako mi rekose
odvozi na pocetku jednu trku za "raju"
a ovi komentari tipa "debil",su sigurno od osoba koje nisu probale vozit
na videu izgleda lagano al stoperica kaze drukcije
sigurno lik bolje vozi od 90% forumasa
tak da,ne kenjajte,ne znam lika,al postujem vjestinu
jednom je prosao i jedan lik s TAM-icem izmedju cunjeva,sa rostiljom na prikolici
cisto da se zna kakv je to tip manifestacije ;)
 
Početnik
menjic je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
slazem se...a recimo da pitas pola vozaca koji su isli prema doboju i malo lafo gasali zasto nisu uspjeli pobjeci onim crnim civilnim golfovima 5 kad su drotovi tako losi vozaci ili je obrnuto :icon_question: a mozda i zato sto su to masine u policije pa
ove nase kante nemogu podnijet takvu trku :icon_rolleyes:

Ja sam uspio da im pobjegnem, sa citavih 900cc :D Ne konkretno tim od ZE prema DO nego na jednom drugom mjestu koje ne mogu da kazem :) ali uglavnom moja max brzina u 4-toj sa do kraja gasom je bila 140. Nisu me nikad uhvatili ni nasli a odavno ne vozim to auto, tako da se ogradim odmah :D:D:D

Ako cemo oko bjezanja, samo treba znati put, ali ne znati onako, nego znati gdje je tacno i kakva je svaka krivina, skretanje ....

Recimo sa mnogo jacim autom su me uhvatili u nepoznatom gradu, uspio sam da nadjem slijepu ulicu :D





Pazi ove su nedavno uveli mogu ti reci da su bijesni ti golfovi jest da su 2.0 TDI ali idu strasno nako fino su napucani sto se tice masine pod haubom sreo sam se s njima neki dan na putu prema doboju pa sam ih malo upitao bili su prijatni vjeruj
da se ne isplati bjezat malo sam zavirio unutra ali nisam smio slikat ima tu i dobrog softvera konacno se malo moderinziramo...
 
Top