Bosanska policija

Bosanska policija

Član
Gledao sam ovo uzivo ljetos kod nas,ma dere ga lik ko da nije njegov :D svaka mu cast,ja se izgubim samo gledajuci ove cunjeve :icon_rolleyes:
 
Citam ove neke komentare... Znaci ako je covjek drot on je glup itd?? Nije pametan...Eee, sta sve necu cuti... Svakako su bolji vozaci od nas ovdje 80%
Vise su prosli kilometara,vise iskustva itd..
 

LSD

Član
a jbt...nacitah se.....sad svi bjezali od drotova???
svi planirate nezaustavljati se kad vam izbace "lizalO"
ovakvi su mi najgori.pola vas ne zna sta ce kad popije jednu pivu..."lafo:sta ako budem puhao?"
ljudi spustite se na zemlju.
sluzbena auta idu gdje pola nas ne moze zamislitit da moze proci!boli ga qurac nista on ne placa.tako da se ne isplati bjezati ako nemas bas bas dobu masinku pod haubom
 
Legend
LSD je napisao(la):
a jbt...nacitah se.....sad svi bjezali od drotova???
svi planirate nezaustavljati se kad vam izbace "lizalO"
ovakvi su mi najgori.pola vas ne zna sta ce kad popije jednu pivu..."lafo:sta ako budem puhao?"
ljudi spustite se na zemlju.
sluzbena auta idu gdje pola nas ne moze zamislitit da moze proci!boli ga qurac nista on ne placa.tako da se ne isplati bjezati ako nemas bas bas dobu masinku pod haubom

A inace imaju svi masinke pod haubom:lol:

Svaka cast ovom liku dobro je odvozio. I mislim da je dobar potez murije sto je ucestvovala u nekom eventu. Sigurnost prvo, frustracije ljeciti na poligonima a ne na cesti ;)
 

LSD

Član
bas tako daki...dizeli ubise...svi turbaci s slinih 50-tak kw...tko nam je ravan :D
 
Početnik
LSD je napisao(la):
a jbt...nacitah se.....sad svi bjezali od drotova???
svi planirate nezaustavljati se kad vam izbace "lizalO"
ovakvi su mi najgori.pola vas ne zna sta ce kad popije jednu pivu..."lafo:sta ako budem puhao?"
ljudi spustite se na zemlju.
sluzbena auta idu gdje pola nas ne moze zamislitit da moze proci!boli ga qurac nista on ne placa.tako da se ne isplati bjezati ako nemas bas bas dobu masinku pod haubom

slazem se...a recimo da pitas pola vozaca koji su isli prema doboju i malo lafo gasali zasto nisu uspjeli pobjeci onim crnim civilnim golfovima 5 kad su drotovi tako losi vozaci ili je obrnuto :icon_question: a mozda i zato sto su to masine u policije pa
ove nase kante nemogu podnijet takvu trku :icon_rolleyes:
 
Član
black_devil je napisao(la):
Citam ove neke komentare... Znaci ako je covjek drot on je glup itd?? Nije pametan...Eee, sta sve necu cuti... Svakako su bolji vozaci od nas ovdje 80%
Vise su prosli kilometara,vise iskustva itd..

hebes predjene kilometre kad su ih 99% presli brzinom od oko tacno 20 km/h.

Ali ovom liku svaka cast, iako je policajac :D ako je policajac nema ih mnogo, zato s njim sad moraju ici dvojica u smjenu, da cuvaju genijalca :D
 
Član
hajd pojedini ne serite... prema vasim izjavam policajci su mentalno zaostali a mogu se kladiti da ih je vecina pametnija od vas koji pisete takve izjave...:D
 
Član
marko_bih je napisao(la):
LSD je napisao(la):
a jbt...nacitah se.....sad svi bjezali od drotova???
svi planirate nezaustavljati se kad vam izbace "lizalO"
ovakvi su mi najgori.pola vas ne zna sta ce kad popije jednu pivu..."lafo:sta ako budem puhao?"
ljudi spustite se na zemlju.
sluzbena auta idu gdje pola nas ne moze zamislitit da moze proci!boli ga qurac nista on ne placa.tako da se ne isplati bjezati ako nemas bas bas dobu masinku pod haubom

slazem se...a recimo da pitas pola vozaca koji su isli prema doboju i malo lafo gasali zasto nisu uspjeli pobjeci onim crnim civilnim golfovima 5 kad su drotovi tako losi vozaci ili je obrnuto :icon_question: a mozda i zato sto su to masine u policije pa
ove nase kante nemogu podnijet takvu trku :icon_rolleyes:

Ja sam uspio da im pobjegnem, sa citavih 900cc :D Ne konkretno tim od ZE prema DO nego na jednom drugom mjestu koje ne mogu da kazem :) ali uglavnom moja max brzina u 4-toj sa do kraja gasom je bila 140. Nisu me nikad uhvatili ni nasli a odavno ne vozim to auto, tako da se ogradim odmah :D:D:D

Ako cemo oko bjezanja, samo treba znati put, ali ne znati onako, nego znati gdje je tacno i kakva je svaka krivina, skretanje ....

Recimo sa mnogo jacim autom su me uhvatili u nepoznatom gradu, uspio sam da nadjem slijepu ulicu :D

GOLF TZ je napisao(la):
hajd pojedini ne serite... prema vasim izjavam policajci su mentalno zaostali a mogu se kladiti da ih je vecina pametnija od vas koji pisete takve izjave...:D

Pojedinim policajcima svaka cast, uvijek cu to reci ima ih boljih nego nas polovina.

Ali ako ne vecina, mnogo policajaca stvarno jeste malo zvrknuto u glavu i stvarno kvare utisak o ostatku koji mozda i nije toliko.

I treba ih pohvaliti u zadnje vrijeme srecem sve vise kulturnih i normalnih u odnosu na prije godinu - dvije ili vise.
 
Top