Bosanska policija

Bosanska policija

Član
Auuuu....dobarrr :cool:
Sigurno su nakon ovoga dobili poticajna sredstva za nove gume,u vrijednosti par milja maraka :lol:
 
ma svaka mu cast :D bolji od mene al nece me taj sigurno ganjat

trebali ste ga pitat jel dobio otkaz sto je ovako se izivio na autu :lol:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Ma ovo je neki nas rally vozac brdski vozio nemamo mi ovako pametni drotova to je sigurno !!!

hahahhaha svakakvih izvala procitat na ovom forumu :lol: kakve bolan pamet ima veze sa ovom voznjom??

nek si nam ti pametan, hebo njih sve...
 
emir_89 je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
Ma ovo je neki nas rally vozac brdski vozio nemamo mi ovako pametni drotova to je sigurno !!!

hahahhaha svakakvih izvala procitat na ovom forumu :lol: kakve bolan pamet ima veze sa ovom voznjom??

nek si nam ti pametan, hebo njih sve...

pamet mislim pod tim da oni znaju za dva cunja sto "nekad postave" kad te zaustavljaju ovo ovdje im je vec previse za razmisljanje a da nepricam o saltanjima njihovim i ubrzanjima....
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
Ma ovo je neki nas rally vozac brdski vozio nemamo mi ovako pametni drotova to je sigurno !!!

hahahhaha svakakvih izvala procitat na ovom forumu :lol: kakve bolan pamet ima veze sa ovom voznjom??

nek si nam ti pametan, hebo njih sve...

pamet mislim pod tim da oni znaju za dva cunja sto "nekad postave" kad te zaustavljaju ovo ovdje im je vec previse za razmisljanje a da nepricam o saltanjima njihovim i ubrzanjima....

Jeste to su ljudi koji nikad auto nisu vidjeli,ne znaju oni ni sta je to! Inace na posao idu na konju,rijetko koji od njih ima konjska kola jer to je vec klasa pa je teze "soferirati" sa tim! :123::123::123:
 
Član
Mogao je on i bolje ali je se zurijo na posao al baca cvil ovaj golf:icon_biggrin:;)
Jesu pojacani ovi njihovi golfovi svi ili samo neki:icon_question:.
 
Top