bord na golf mk2 ?

bord na golf mk2 ?

Legend
Jednostavno pitanje :)
na kom principu radi bord kod golfa mk2, sta je potrebno uzeti da bi radilo, jel se bord nalazi u sklopu sata ili se uzima naknadno neki dio ?

hajmo znalci, da cujem :icon_smile:
 
davno sam ja sebi ganjao istu stvarku, treba tabla sa bord kompom, ali tabla od istog motora i iz istog auta (bar priblizne tezine), treba rucica i trebaju senzori, ali opet i kad se sve pokopca kako sam ja dobio informacije tesko da ce raditi kako treba, a takodje su mi svi i rekli da je bacanje para u bezveze stvar..... jedina korisna je kao vanjska temperatura i temperatura ulja, ostalo manje vise......

ali jbg, sminka je
 
meni se cini da nema, a i sa slike koliko vidim tesko....

ali mozda i grijesim,,,,,,

eurp_0806_11_z+1989_vw_golf_cl_mk2+gauge_cluster+digifiz.jpg
 
zen_3dom je napisao(la):
a gdje mu ispisuje info na bordu, ovdje gdje je km/h ili ?????

pa isto kao i na analognom, samo sto kod digitalnog imas jos jedan displej
ako malo bolje pogledas sliku iznad vidices da pise MFA 2 ispod skale temperature

bord je odma do skale goriva
 
u pravu si, ja sam usrao motku, jbg nisam se odavno sreo s tablom tako da se i ne sjecan svega, evo snimka gdje se vidi dole da ima bord ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7yG5Yd7AuRE&feature=related[/video]
 
Ne vjerujem da ces to ikada moc spojiti na dizela da sve radi...frend mi je stavljao u kaddeta od 16v astre board na 2.5 v6 komp.i motor sve opcije rade ali vecina ih pokaziva krive podatke...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ne vjerujem da ces to ikada moc spojiti na dizela da sve radi...frend mi je stavljao u kaddeta od 16v astre board na 2.5 v6 komp.i motor sve opcije rade ali vecina ih pokaziva krive podatke...
samo nece moci potrosnju a sve ostalo se da prepraviti da radi i da ocitava kako treba ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Neznam...a i ne ostaje mu puno opcija koje ce raditi...i mislim da mu kilometraza nece biti tocna....

pa eto rekoh ti samo potrosnju nece moci pratiti ostalo radi a za kilometre treba ti el. pinjon i to je to vrtice kilometre i brzinu :cool:
 
Top