Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

ArminM je napisao(la):
opasan karavan definitivno:cool::cool::cool:

joj znas sta sam juce vidio, ide Bora ispred mene, Lux table, i otkinuto je slovo B i stavljeno Š, tako da se to auto vise ne zove Bora nego ŠORA:lol::lol::lol::lol:

nije to uradjeno ko alternativa da ne bi pisalo ora nego inace tako momka zovu Šora ;)

:icon_exclaim:
Bora je pojam za karavane
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
opasan karavan definitivno:cool::cool::cool:

joj znas sta sam juce vidio, ide Bora ispred mene, Lux table, i otkinuto je slovo B i stavljeno Š, tako da se to auto vise ne zove Bora nego ŠORA:lol::lol::lol::lol:

nije to uradjeno ko alternativa da ne bi pisalo ora nego inace tako momka zovu Šora ;)

:icon_exclaim:
Bora je pojam za karavane

nisam ja ni rekao da je alternativa, bilo kako bilo seljak je i on i njegova Šora:lol::icon_exclaim:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

malo sam danas folirao boru,nije bas bezvazdusna zona ali za foliju koja stoji godinu dana u garazi viz radijatora dobro je ispalo...hehe





 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

gdjes di crveno :D

a zadnja sajba, to radi onih cika u plavom nisi :icon_question:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

kultura, tamnije ne treba sigurno, trebao si i zadnju sajbu, ko joj jebe mater, nije zajeban postotak, izgleda ko fabricki
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

sad izgleda jos bolje onaj reno sa strane:D

naravno mislim na boru... sve bolje i bolje to ide... a ispoliro si je samo tako;)
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Limpi je napisao(la):
gdjes di crveno :D

a zadnja sajba, to radi onih cika u plavom nisi :icon_question:

paaa,eto....ovaaaj...uradit cu ali drugu foliju,ima ona sa tackicama,nju mogu prodavati ko fabricku... :D

pioneer_09 je napisao(la):
sad izgleda jos bolje onaj reno sa strane:D

naravno mislim na boru... sve bolje i bolje to ide... a ispoliro si je samo tako;)

hvala ;)
A poliranje mi je propalo,sinoc sam oprao auto i gledam kako onaj Lotus efekat djeluje na laku(spada voda sa auta) i kontam da nemoram posusiti krpom posle pranja... jutros kad sam usao u garazu htio sam plakati,auto je prekriveno bijelim tackicama od kamenca,jos sam bunarskom vodom prao auto(inace nas bunar nema skoro pa nikako kamenca(npr.kuhalo za vodu koje koristimo da pripremamo cuki hranu nikada nismo dosada morali cistiti od kamenca a radi preko 2 godine svaki dan),ali izgleda da je odnekle ispralo krecnjaka iz podzemlja i tako zaprljalo vodu...
Tri puta sam sapirao auto danas vodom iz bacve ispod oluka(skupljamo kisnicu za zalijevanje,nema kamenca nikako)
Kada sam tek ispolirao auto,mogao sam citati tekst na ekranu mobitela koji se ogleda od vrata auta,ovo je samo 70% sjaja :icon_sad:

Frenkie-3B je napisao(la):
uhhhhhhhh alaj si ga isfoliro sja se ko pasije mudo,extra borat ;)

Hvala drug,nije bora CC ali moze proci,hehehe

ArminM je napisao(la):
kultura, tamnije ne treba sigurno, trebao si i zadnju sajbu, ko joj je*e mater, nije zajeban postotak, izgleda ko fabricki

pise mi na staklima "TINTED"necu imati plaho problema,ali nisam ni imao vise folije ,a i kontam jednu drugu stavljati nazad...
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

aaaaa tinted, kad se sjetim, nedavo kontrola, pitaju mene, jel zatamljeno, kazem fabrika, ev pise "tinted", pokazem im, a oni sta to znaci :D :D
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Limpi je napisao(la):
aaaaa tinted, kad se sjetim, nedavo kontrola, pitaju mene, jel zatamljeno, kazem fabrika, ev pise "tinted", pokazem im, a oni sta to znaci :D :D

da su bila trojica mozda bi znao jedan engleski,inace dvojica stoje jer jedan zna cirilicu a drugi latinicu :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

svaka ti cast :) :)


Koja treba nebi pozeljela ovog savrsenog muskarca , karavan low and slow :D:D:D:D
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

pa nermine mozes po zakonu imati zadnju sajbu zatamnjenu,sve iza vozaca i suvozaca moze biti zatamnjeno,odradi to sto prije :)
 
Legend
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

ako budes mogao odraditi:icon_biggrin:

odlicno druze,dobra je pravo:cool:
 
Top