Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

sta ces za gumu - imam isti problem :icon_question:
 
RE: Boriant Night blue...

PoLo9n3 je napisao(la):
kako god, opet ce mu stajati, bio 2 centa visociji ili nizi, felga mu bassss stoji... ;)

uvijek zenski rod preferira cinjenicu da se ne radi o par centi vise ili manje,ali mi muskarci ipak imamo svoj inat :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

hehe slika je za 10 :cool: , ma sve se da rijesiti, samo dobro je isparana guma koliko ja vidim :(
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

niksa je napisao(la):
sta ces za gumu - imam isti problem :icon_question:

nista,skinuo sam distancer od 2,5cm i rijesen problem zasad,kad naletim na 205 45 18 ili 215 40 18 stavit cu ih opet...ove su mi skoro pa nove 225 45 18...
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

borisava je prejebena svegami, nego ubit ce te zena za ovo gewindanje:D
dugo te nije bilo, morao je biti neki ovako kvalitetan update, bogami svaka ti cast, jedva cekam kakvo desavanje u tvom komsiluku pa da to vidim kako treba
slijedeci put cemo se fino organizovat, rostilj ovo ono, i malog povedi normalno, bez njega nema nista:cool:

jos jednom iskazujem divljenje ucinjenim, svaka ti dala:icon_biggrin:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

uh, erotika cista :D
nego, skini nazad oznake sa gepeka, i na sajbu zalijepi neku mocnu naljepnicu, mora da valja ;)
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

PoLo9n3 je napisao(la):
hehe slika je za 10 :cool: , ma sve se da rijesiti, samo dobro je isparana guma koliko ja vidim :(

hvala,ma guma je ostecena ali samo gazeci sloj(šara) nije nista duboko,ali jezivo je cuti na 80km/h kako nesto rukne iz gepeka cim naletis na manju rupu ili neravninu,cak i pri nizim brzinama oko 40km/h zakaca i to bas cesto...,malo ima i veze sto sam podesio na meksi setup,da je tvrdji nebi puno imao hoda,ovako je ikoliko udobno za voziti...

ArminM je napisao(la):
borisava je prejebena svegami, nego ubit ce te zena za ovo gewindanje:D
dugo te nije bilo, morao je biti neki ovako kvalitetan update, bogami svaka ti cast, jedva cekam kakvo desavanje u tvom komsiluku pa da to vidim kako treba
slijedeci put cemo se fino organizovat, rostilj ovo ono, i malog povedi normalno, bez njega nema nista:cool:

jos jednom iskazujem divljenje ucinjenim, svaka ti dala:icon_biggrin:

haha,mene nema zena na nisanu za ovo zavrtanje,cakmi je danas od sebe dala 50KM da naspem goriva za vozanje...ali ti bi mogao zavrsiti za ovo podebljano na lomaci :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

nermin suljagic je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
hehe slika je za 10 :cool: , ma sve se da rijesiti, samo dobro je isparana guma koliko ja vidim :(

hvala,ma guma je ostecena ali samo gazeci sloj(šara) nije nista duboko,ali jezivo je cuti na 80km/h kako nesto rukne iz gepeka cim naletis na manju rupu ili neravninu,cak i pri nizim brzinama oko 40km/h zakaca i to bas cesto...,malo ima i veze sto sam podesio na meksi setup,da je tvrdji nebi puno imao hoda,ovako je ikoliko udobno za voziti...

mogu misliti.. mah u nas su ceste katastrofa, ja kad pomislim da trebam ici u Tr, zgrozim se na pomisao kakav je put... u svakom slucaju lijepo mu pravo stoje, bas po mom ukusu :)
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

uhhh, kad se nisam slogirao :icon_eek:

svaka cast druze:cool::cool::cool:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

PoLo9n3 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
hehe slika je za 10 :cool: , ma sve se da rijesiti, samo dobro je isparana guma koliko ja vidim :(

hvala,ma guma je ostecena ali samo gazeci sloj(šara) nije nista duboko,ali jezivo je cuti na 80km/h kako nesto rukne iz gepeka cim naletis na manju rupu ili neravninu,cak i pri nizim brzinama oko 40km/h zakaca i to bas cesto...,malo ima i veze sto sam podesio na meksi setup,da je tvrdji nebi puno imao hoda,ovako je ikoliko udobno za voziti...

mogu misliti.. mah u nas su ceste katastrofa, ja kad pomislim da trebam ici u Tr, zgrozim se na pomisao kakav je put... u svakom slucaju lijepo mu pravo stoje, bas po mom ukusu :)

;)
 
Legend
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

to too,vise nije fina bora,sad je brutalna !
hmm zeznuto ti dere gume,a da se malo sa nagibom tocka nazad poigras+tvrde odbojne gumice?
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

nasut cu i ja makar cjenera za jedan krug:icon_biggrin:
nemoj joj pokazat ono sto sam napisao svegati, nemoj da strahujem kad budem dolazio na pistu

nego malo je rec da ti zavidim svegami, kad se budem zenio ako mi zena ne bude dala da spustim auto nema nista od zenidbe:lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

fino fino, mozda i bude nesto od tebe, mada odmah izmisljas probleme :p
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

enesss je napisao(la):
to too,vise nije fina bora,sad je brutalna !
hmm zeznuto ti dere gume,a da se malo sa nagibom tocka nazad poigras+tvrde odbojne gumice?

prepisujem od tebe,hehe
ma vidjet cu to da rijesim uzim profilom gume,ljepse ce izgledati a i nece mi strugati....mozda i smanjim distancere(zamijenim) sa 2,5 na 2 ili 1,5 cm...
moze ono i ovako proci,samo da malo promijenim tvrdocu ali gledam da mi auto prije svega bude ipak funkcionalno..zato i jesam uzeo karavana... :icon_rolleyes:

ArminM je napisao(la):
nasut cu i ja makar cjenera za jedan krug:icon_biggrin:
nemoj joj pokazat ono sto sam napisao svegati, nemoj da strahujem kad budem dolazio na pistu

nego malo je rec da ti zavidim svegami, kad se budem zenio ako mi zena ne bude dala da spustim auto nema nista od zenidbe:lol:

odma je punici na vrata :lol:

trizex je napisao(la):
fino fino, mozda i bude nesto od tebe, mada odmah izmisljas probleme :p

zasto izmisljam???
Nedruzim se ja sa smajketom i tobom koji struganje smatrate lifestyle-om :D

ovakav sam setup koristio i na golfu koji je par stotina kila laksi bio...i ja sam mislio da necu imati problema jer golf nije puno imao hoda,ali bora je teza i duza....

fino su izvirivale danas




 
Top