Bok iz Zadra

Bok iz Zadra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
dobro dosa

u pravu je emirEX_sa
Sto se tice tjuniranja, slaba ti je osnova. Mislim velika su ulaganja, a konacan ishod hm... Pokusaj da nadjes GT-a pa onda ga napucaj :D

Ovu sliku gore sto si kacio, ima jedan frajer blizu mene, mozda ste i culi za Gajica, uradio je Punta na slicnu furku. Punto mu bio auto godine 2007. u BiH u klasi malih automobila.


Prva stvar koju nameravam je staviti jacu masinu u nutra :D.Vec sam nasao decka koji ce mi prodati masinu od gt-a :)Decku sve oslo u ***** osim masine.Imao sudar pogodio ga land rover sa bocne (suvozaceve strane sva sreca)Limarija boze me sacuvaj a masina na stolu ceka da je se stavi u auto :)
 
Član
GReddy je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
dobro dosa

u pravu je emirEX_sa
Sto se tice tjuniranja, slaba ti je osnova. Mislim velika su ulaganja, a konacan ishod hm... Pokusaj da nadjes GT-a pa onda ga napucaj :D

Ovu sliku gore sto si kacio, ima jedan frajer blizu mene, mozda ste i culi za Gajica, uradio je Punta na slicnu furku. Punto mu bio auto godine 2007. u BiH u klasi malih automobila.


Prva stvar koju nameravam je staviti jacu masinu u nutra :D.Vec sam nasao decka koji ce mi prodati masinu od gt-a :)Decku sve oslo u ***** osim masine.Imao sudar pogodio ga land rover sa bocne (suvozaceve strane sva sreca)Limarija boze me sacuvaj a masina na stolu ceka da je se stavi u auto :)

Dobrodošao...

Ovo na stolu je već druga priča... i nemoj puno žuriti, lagano i kvalitetno... i sigurno, naravno ;)

pozz.
 
Član
GReddy je napisao(la):
Prva stvar koju nameravam je staviti jacu masinu u nutra :D.Vec sam nasao decka koji ce mi prodati masinu od gt-a :)Decku sve oslo u ***** osim masine.Imao sudar pogodio ga land rover sa bocne (suvozaceve strane sva sreca)Limarija boze me sacuvaj a masina na stolu ceka da je se stavi u auto :)


Stroj na stolu je sila, samo neznam kako ce podnijeti to Puntova karoserija! :icon_confused: Jesil pitao nekog vec da li je stavljao motor od GT-a u 55??
 
Član
motor ti pase saraf na saraf ali nije samo zamijeni motor i to je to. treba ti kompletan prednji kraj od GT-a. ovjes 55-ce je slab za tako jaku masinu. pored toga zezat ce te elektronika pa ces morati ugraditi i zadnji most od GT-a. nije to bas tako jednostavno. bolja solucija ti je 1.2 sporting ili 1.6 iz fiat Bravo/brava, naravno uz komplatnu instalaciju od motora ECU i sl. nadam se da sam barem malo pomogao. jer kad se covjek jednom zajebe zajebo se za sva vremena zato sve dobro isplaniraj i razmisli. sto kazu 3 puta mjeri jednom rezi.

pozzz
 
Član
i ja mislim da je ovjes od 55 slab za GT-a

ja vozim 55 i dosta je krhka. Jer problem ce se javiti kad-tad, imaces dodatna ulaganja i kad sve saberes-oduzmes.... mogao si uzeti komplet GT-a za te pare.... razmisli dobro!!
 
Član
NEMOJTE PREPADATI MOMKA BA, LECI CE MOTOR SARAF NA SARAF KAO STO KAZU ALI CES MORATI NAPRAVITI JOSH NEKIH IZMJENA OD KOCNICA, TRAPOVA, MALO ELEKTRONIKE, MJENJACA??? I TO JE TO AKO SI PRAVI ZALJUBLJENIK TO VALJA AL AKO TO RADIS NAKO RADI ZEZA MOJNE, DOCI CE TE SKUPLJE PITA NEGO TEPSIJA, SVAKAKO POZDRAVLJAM TVOJ PROEKAT I ZELIM TI SRECU U NASTAVKU POZZZZ...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
NEMOJTE PREPADATI MOMKA BA, LECI CE MOTOR SARAF NA SARAF KAO STO KAZU ALI CES MORATI NAPRAVITI JOSH NEKIH IZMJENA OD KOCNICA, TRAPOVA, MALO ELEKTRONIKE, MJENJACA??? I TO JE TO AKO SI PRAVI ZALJUBLJENIK TO VALJA AL AKO TO RADIS NAKO RADI ZEZA MOJNE, DOCI CE TE SKUPLJE PITA NEGO TEPSIJA, SVAKAKO POZDRAVLJAM TVOJ PROEKAT I ZELIM TI SRECU U NASTAVKU POZZZZ...

Tocno tako.Inace jos ne nameravam staviti masinu u auto tek tako,cekam jos neke pare i djelove da nadem,tako da to sve u sutu stavim :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top