Bok iz Zadra

Bok iz Zadra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eo i mene doso do foruma slucajno surfajuci trazeci neke djelove.Inace zovem se Toni imam 19 godina auto fiat punto 55 :O.Cekam samo da mi pare dodu na karticu pa idem po njega.Inace to mi je prvi auto i namjeravam ga tunirat,znam da bi mi se vise isplatio neki jaci auto ali nemam bas novaca.Zelim punta tunirat malo po malo ovisi o parama (prvo masinu pa vanjski izgled).Ah stos moram nekako pocet :)
 
Član
biti ce slika cim se cura vrati iz austrije i donese aparat :D.Znaci tamo oko srijede utorka btw evo slike,ici cu na ovakav vanjski izgled ima se nesto para itd..
 
Član
DD i ostani aktivan.
sto se motora tice ne ocekuj puno. to je ipak slab motor za tuning. mozda da dodjes do toga da ti auto u konacnici bude imalo 60KS ali ne vise a i za tih 5KS ces se dobro potrositi a samim tim i skratiti vijek trajanja motora. isplativije ti je uzeti masinu od jaceg modela i sigurno ce te izaci jeftinije a sigurno ces biti prezadovoljan nakon toga. sto se tice vanjskog sredjivanja samo naprijed jer mu extra stoji ovaj Abarth look. nadjes abarth-ove prednji i zadnji branik, pragove + krovni spojler, neki ovalni izlaz i fine neke 14''-ke felge o 15''-kama nemoj ni sanjati jer su prevelike i slomise auto (znam iz sopstvenog iskustva) i to bi bilo to, a sto se tice unutrasnjosti to nek bude stvar tvoje maste.

pozzzz
 
Član
dobro dosa

u pravu je emirEX_sa
Sto se tice tjuniranja, slaba ti je osnova. Mislim velika su ulaganja, a konacan ishod hm... Pokusaj da nadjes GT-a pa onda ga napucaj :D

Ovu sliku gore sto si kacio, ima jedan frajer blizu mene, mozda ste i culi za Gajica, uradio je Punta na slicnu furku. Punto mu bio auto godine 2007. u BiH u klasi malih automobila.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top