BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

Član
Little Dragon je napisao(la):
Nista drug nema tu popravka al su malo ojacala , nisam dole skoro godinu dana vec a i ne treniram evo nekih 7mjeseci pa moram opet poceti dok sam se navikao na novo radno mjesto jeb ga

gdje si sad covjece, jel opet neki gym / fitness centar :D

a scaneru, taj aparatić im služi za predigru :lol:
 
Član
vibrator.jpg


to je to trofazna struja i udri...

Ali svejedno pokojnik ili pukovnik udario bi ja na ove :D
 
Član
Evo malo BWM (before workout meal).
Ne BMW :p 400gr fileta, 150gr tjestenine, 100gr sira i malo desktroze :icon_biggrin:

 
ibizasa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Nista drug nema tu popravka al su malo ojacala , nisam dole skoro godinu dana vec a i ne treniram evo nekih 7mjeseci pa moram opet poceti dok sam se navikao na novo radno mjesto jeb ga

gdje si sad covjece, jel opet neki gym / fitness centar :D

a scaneru, taj aparatić im služi za predigru :lol:

zlajaaa je napisao(la):
Evo malo BWM (before workout meal).
Ne BMW :p 400gr fileta, 150gr tjestenine, 100gr sira i malo desktroze :icon_biggrin:


nisam drug sad sam u pederluku trgovina :icon_mad:
 
Član
Gle ljudi miloš je profesionalac kao i mnogi drugi gore spomenuti...nemojte se truditi da kopirate tuđe programe i tuđu gramažu u ishrani...čovjek ima par dvd gdje je objasnio jako dobro tehniku...to iskoristite..

Najveći uspjh je da naučite pratiti i analizirati sebe...kad to naučite onda ide lakše...

Nemojte da donosite velike odluke velike rezove, kao np sad ću ja da jedem 500gr proteina, nešto malo masti i ugljiko neznam odustaćete jako brzo jel to je veliki udarac za organizam...mentalni sklop...to isto važi i za trening...Nema potrebe da visite 2h u teretani da malo pojasnim jedan trening recimo prsa i triceps i stomak...
Radite 1-2 serije zagrijavanja
Kod većine je problem gornji dio prsa ispod brade zato krećite sa kosim benchom 3 serije od 8-10 ponavljanja i to je to
Onda idite na ravni 3 serije isto 8-10 ponavljanja
Radite sa toliko kila da nakon 10 ponavljanja neko vam mora pomoći na 10 ili 11
Znači nemojte radite izbacivanja 1-2 ponavljanja...

Tricepsi su već poprilično pogođeni sa ovim guranjima ako radite uži hvat i laktovi bliže tijelu onda dosta ide na tricepse ako odmaknete ruke i laktove dalje od tijela više ide na prsne mišiće...

Propadanje extra vježba, isto 3 serije do 10 ponavljanja ako možete više od 10 ponavljanja onda se opteretite oko struka...

Sa još 2-3 vježbe dotucite tricepse i prsne mišiće...
potisak sa čela, pritisak na dole na lat mašini i sl mijenjate ove vježbe jel različito razvijaju glave tricepsa...

Ovo sve treba da traje cca 45min do 1h i do sledeće sedmice oni su na odmoru ako radite 3x sedmično

Na kraju radite stomak sa 2-3 vježbe i odma poslije treninga najvažni obrok dana....

Ako hoće neko da priča o konkretnim problemima, savjetima, tehnikama bujrum ja sam tu..

Imam bezbroj primjera transformacije, ako pogledate izgleda prosječno kao i većina non bb, realne želje,trud zalganje ishrana kako treba, ne previše ulaganja i za većinu normalana transformacija i neki normalan izgled...

http://tinypic.com/player.php?v=ix8gux&s=7
 
@ aServis...hajd mene ispravi gdje grijesim,evo napisat cu svoj program...
pon-trbusni,grudi,triceps,ramena
uto-trbusni
sri-trbusni,noge(zadnja loza sa gluteusom,kvadriceps,listovi)
cet-trbusni
pet-trbusni,biceps,podlaktice,ledja
sub i ned odmor (poslije ce biti plivanje ili trcanje dok se udebljam)
posto u kuci radim,ne mogu sve vjezbe radit,i do kraja sedmice cu sastavit sa kompletnim vjezbama jer po ovom starom ne pogadjam sve segmente misica,pa to moram ispravit...i sta mislis jel mi puno ovih trbusnih,ja mislim da nije jedino sto mi uzimaju puno vremena (sat vremena) i ovim danima kad ima jos vjezbi izadje na 2h :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
@ aServis...hajd mene ispravi gdje grijesim,evo napisat cu svoj program...
pon-trbusni,grudi,triceps,ramena
uto-trbusni
sri-trbusni,noge(zadnja loza sa gluteusom,kvadriceps,listovi)
cet-trbusni
pet-trbusni,biceps,podlaktice,ledja
sub i ned odmor (poslije ce biti plivanje ili trcanje dok se udebljam)
posto u kuci radim,ne mogu sve vjezbe radit,i do kraja sedmice cu sastavit sa kompletnim vjezbama jer po ovom starom ne pogadjam sve segmente misica,pa to moram ispravit...i sta mislis jel mi puno ovih trbusnih,ja mislim da nije jedino sto mi uzimaju puno vremena (sat vremena) i ovim danima kad ima jos vjezbi izadje na 2h :icon_rolleyes:

Druze sto ce ti toliko trbusnih Bgti :/
Radi vise kardia, trbusne 2-3 puta max sedmicno i posveti se ishrani pa ces vidjeti rezultate :)
Ev jedna mala transformacija
246993_2132508950779_1187689039_32652041_7867547_n.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
@ aServis...hajd mene ispravi gdje grijesim,evo napisat cu svoj program...
pon-trbusni,grudi,triceps,ramena
uto-trbusni
sri-trbusni,noge(zadnja loza sa gluteusom,kvadriceps,listovi)
cet-trbusni
pet-trbusni,biceps,podlaktice,ledja
sub i ned odmor (poslije ce biti plivanje ili trcanje dok se udebljam)
posto u kuci radim,ne mogu sve vjezbe radit,i do kraja sedmice cu sastavit sa kompletnim vjezbama jer po ovom starom ne pogadjam sve segmente misica,pa to moram ispravit...i sta mislis jel mi puno ovih trbusnih,ja mislim da nije jedino sto mi uzimaju puno vremena (sat vremena) i ovim danima kad ima jos vjezbi izadje na 2h :icon_rolleyes:


I TRBUSNI JE MISIC I ON TREBA DA SE KVALITETNO ODMARA. Oni se prave u kuhnji a ne u gymu. A za ovaj ostatak ovih stavki nemam sta dodati to je proizvoljno ko ce sta raditi . Samo ti zans sta tebe koliko i kada pogadja.
Mada ja nikada ne bi stavio ramena , grudi i triceps zajedno jer to nikada neces uraditi kvalitetno. Uvjek ces na nekoj od vjezbi zabusavati.



AHAHAHHAHAHAH SVI MU ISTO PISEMO U ISTO VRIJEME
 
Član
Ne kombinuj 2 velike grupe mišića zajedno. Sad kao PWM jedem bjelance i desktrozu. Koliko je to efikasno?
 
Član
Ma kupi Izolat svi pricaju nevalja a vecina uzima 1,25 kg dodje negdje oko 45 km extra odradjuje svoj poso znam ja sam ga uzimao jednom odlican ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ne kombinuj 2 velike grupe mišića zajedno. Da li neko ima iskustva sa onim sojinim proteinom, malo sam se raspito i većina kaže da ne valja, pa da i ovdje pitam. Sad kao PWM jedem bjelance i desktrozu.

Cuvaj se salamonele,pogotovo sad kad pocnu temperature ;)
 
Top