body bilding

body bilding

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
^ mogao je samo ubrzati proces sazrijevanja pa samim tim i povisiti kolicinu supstanci koje za produkt imaju nagli pad/porast 'secera' te mogu uticati kako na zdravlje tako i na raspolozenje, znaci i da nije koristio preparate secer mu je bio neizbjezan, mozda bi ga dobio tek 10 god kasnije al bi ga dobio 100%, eh sad, ako je genetska formacija tijela takva da naglo reagira na iznenadne 'promjene', da nema dovoljno izgradjen imuni sistem kao i da je metabolisticki sistem prosjecan/slab onda je moguce dobiti i secer veoma brzo jer testosterone od 20 ljudi moze uzimati max 2 a da ne bude ogromnih uticaja nus pojava od supstanci (tako je kako je) zanci kvalitetne medicinske pretrage (pregledi) su neophodne i opet ni one ne moraju biti u potpunosti ispravne (u praksi-teoretski naravno jesu)

posto vidim da je xzone vec odlucio sta da kazem, sretno brate, moj ti je savjet da ako nisi vec bar 2-3 god u svijetu BB-a nemoj prije nego li izgradis nesto sto se laicki naziva 'osnova', znaci prije nego li se bacis u potpunosti prethodno treniraj maximalno profesionalno sa strogo definisanim sistemom prehrane kao i unosa suplemenata (BEZ zabusavanja) EDIT: bar jednu godinu

nadam se da nisam smorio :D

pozdrav :D
 
Član
ovi momci su koristili nisu ni isli na preglede :D zato sto nisu dobri :D

veceras cu pricati ... s njima i vidjeti kako cu nabaviti recept ..pa da ja kupim npr 10-20 komada i da dodjes i uzmes od mene ?;)


odgovori na private xD
 
Član
riza je napisao(la):
ovi momci su koristili nisu ni isli na preglede :D zato sto nisu dobri :D

veceras cu pricati ... s njima i vidjeti kako cu nabaviti recept ..pa da ja kupim npr 10-20 komada i da dodjes i uzmes od mene ?;)


odgovori na private xD

poslo sam ti pm pa vidi..

ibizasa je napisao(la):
^ mogao je samo ubrzati proces sazrijevanja pa samim tim i povisiti kolicinu supstanci koje za produkt imaju nagli pad/porast 'secera' te mogu uticati kako na zdravlje tako i na raspolozenje, znaci i da nije koristio preparate secer mu je bio neizbjezan, mozda bi ga dobio tek 10 god kasnije al bi ga dobio 100%, eh sad, ako je genetska formacija tijela takva da naglo reagira na iznenadne 'promjene', da nema dovoljno izgradjen imuni sistem kao i da je metabolisticki sistem prosjecan/slab onda je moguce dobiti i secer veoma brzo jer testosterone od 20 ljudi moze uzimati max 2 a da ne bude ogromnih uticaja nus pojava od supstanci (tako je kako je) zanci kvalitetne medicinske pretrage (pregledi) su neophodne i opet ni one ne moraju biti u potpunosti ispravne (u praksi-teoretski naravno jesu)

posto vidim da je xzone vec odlucio sta da kazem, sretno brate, moj ti je savjet da ako nisi vec bar 2-3 god u svijetu BB-a nemoj prije nego li izgradis nesto sto se laicki naziva 'osnova', znaci prije nego li se bacis u potpunosti prethodno treniraj maximalno profesionalno sa strogo definisanim sistemom prehrane kao i unosa suplemenata (BEZ zabusavanja) EDIT: bar jednu godinu

nadam se da nisam smorio :D

pozdrav :D

hvala puno drug nisi smorio sutra idem kupiti pa cu uzeti tek za jedno mjesec dana, treniram vec dosta razradio sam zglobove i ostalo dobro...ovaj mjesec dana cu trenirati sa privatnim trenerom jer sledeci vec pocinjem da uzimam test...sutra idem kupiti od onog momka dejana iz kiseljaka ima svoju teretanu i ima sve te suplemente...hvala svima puno na pomoci

boss_C200 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
kod mene drug dobio secer od toga:icon_sad:

dosta ti stvari zavisi i od genetike ako ti je neko u porodici imo secer ili ima mozes ga dobiti..znaci sve je moguce...

ne znam jaro, ja samo kazem da je secer dobio i to vrlo mlad!
a ti znas najbolje hoces li ili ne;)

hvala na savjetima drug vec je odluceno sutra idem uzeti a vec sledeci mejsec pocinjem uzimati necu odma sad..idem prvo jedan mjesec veoma dobrih treninga...
 
ako imas oko 30god uzmi to ( opet na svoju odgovornost ) , ako imas manje od 25 , ne igraj se , tijelo tvoje luci dovoljnu kolicinu testoserona , radije uzmi kombinaciju : Protein , Kreatin , Aminokiselina , Glutamin , to ti je perfektna kombinacija , a sve je priordna suplementacija bez ikakvih nus pojava , samo sto ce ti brada malo vise gusta biti al et nije to nista strasno :icon_smile:
 
Član
Pa ljudi ne moze se to tek tako kupiti,ne stoji to u izlozima u radnjama..
Ako si baš odlučio da se pukneš onda te neće niko spriječiti,a znam ja jeftino mjesto gdje ima kupiti to i sličnih preparata pa se javi na PM ako te zanima da ne pišem ovdje..
 

sUx

Član
xzone je napisao(la):
nije mi frka sa parama a tesko je naci recept skroz a i jaran je iso u jedno 10-tak apoteka nema ni u jednoj..

imas druze na dobrinji kod trznog centra tom blizu ima autobuska stanica e preko puta autobuske ima apoteka u zutoj zgradi tu imas testosterona ....
proizvodjac je galenika iz beograda i jedna ampula je 2.20 -2,50 km ,dodje ih 5 u pakovanju ... a neznam sto ce ti to jer do 27 godine tijelo priozvodi sopstveni testosteron ....a poslije 27 godine tijelo manje proizvodi testosteron i onda ljudi uzimaju testosteron da bi nadoknadili nivo testosterona u tijelu .....
uzmi zastitu poslije toga ako si vec rijesio uzimati testosteron.... zastita je CITOFEN ( u svakoj apoteci ga imas i 13 km kosta ,to je za zene kad imaju rak ) to moras uzeti da ti sise nebudu kao kod zene ( ginekomastija) ...

eto druze sretno u bocanju u guzu samo se pazi nemoj potrefit venu slucajno....
samo u debelo meso :cool:
 
Član
punisher je napisao(la):
reko da ce ga cura bocat :lol::lol::lol::lol: sad ce uloge zamjeniti :lol::lol::lol::lol:
punisher suzdrzi se suvisnih i glupih komentara..cura mi je doktorica tako da ce mi ona davati..sux hvala na pomoci...

xzone je napisao(la):
punisher je napisao(la):
reko da ce ga cura bocat :lol::lol::lol::lol: sad ce uloge zamjeniti :lol::lol::lol::lol:
cura mi je doktorica tako da ce mi ona davati..sux hvala na pomoci...

danas sam kupio test, tako da za mjesec dana cu poceti uzimati
 
Ja sam u tim vodama desetak godina trenutno imam 110 kila redovno treniram imam extra proporcije cjelog tjela a nikad nisam koristio stereoide redowno pijem whey protein po potrebi uzmem kreatin, glutamin i imam dobru ishranu inace u cazinu puno raje trenira i vecina uzima stereoide nista extra nisu bolji od mene a vjeruj dok prestanu trenirati mjesec dva ili kad prestane kura da gube po desetak kila mjesecno bilo je slucajeva koji su zavrsili u bolnici jetra,srce... moj savjet mani se toga, tegove u ruke i vremenom ce biti isti rezultati
 
Član
sUx je napisao(la):
imas druze na dobrinji kod trznog centra tom blizu ima autobuska stanica e preko puta autobuske ima apoteka u zutoj zgradi tu imas testosterona ....
proizvodjac je galenika iz beograda i jedna ampula je 2.20 -2,50 km ,dodje ih 5 u pakovanju ... a neznam sto ce ti to jer do 27 godine tijelo priozvodi sopstveni testosteron ....a poslije 27 godine tijelo manje proizvodi testosteron i onda ljudi uzimaju testosteron da bi nadoknadili nivo testosterona u tijelu .....
uzmi zastitu poslije toga ako si vec rijesio uzimati testosteron.... zastita je CITOFEN ( u svakoj apoteci ga imas i 13 km kosta ,to je za zene kad imaju rak ) to moras uzeti da ti sise nebudu kao kod zene ( ginekomastija) ...

eto druze sretno u bocanju u guzu samo se pazi nemoj potrefit venu slucajno....
samo u debelo meso :cool:

Ovaj sUx jedva gurne 70kg a sve zna.. :lol::lol:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
imas druze na dobrinji kod trznog centra tom blizu ima autobuska stanica e preko puta autobuske ima apoteka u zutoj zgradi tu imas testosterona ....
proizvodjac je galenika iz beograda i jedna ampula je 2.20 -2,50 km ,dodje ih 5 u pakovanju ... a neznam sto ce ti to jer do 27 godine tijelo priozvodi sopstveni testosteron ....a poslije 27 godine tijelo manje proizvodi testosteron i onda ljudi uzimaju testosteron da bi nadoknadili nivo testosterona u tijelu .....
uzmi zastitu poslije toga ako si vec rijesio uzimati testosteron.... zastita je CITOFEN ( u svakoj apoteci ga imas i 13 km kosta ,to je za zene kad imaju rak ) to moras uzeti da ti sise nebudu kao kod zene ( ginekomastija) ...

eto druze sretno u bocanju u guzu samo se pazi nemoj potrefit venu slucajno....
samo u debelo meso :cool:

Ovaj sUx jedva gurne 70kg a sve zna.. :lol::lol:
a tek kako prdiii hahahah:lol::lol::lol::lol:
 

sUx

Član
guster je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
imas druze na dobrinji kod trznog centra tom blizu ima autobuska stanica e preko puta autobuske ima apoteka u zutoj zgradi tu imas testosterona ....
proizvodjac je galenika iz beograda i jedna ampula je 2.20 -2,50 km ,dodje ih 5 u pakovanju ... a neznam sto ce ti to jer do 27 godine tijelo priozvodi sopstveni testosteron ....a poslije 27 godine tijelo manje proizvodi testosteron i onda ljudi uzimaju testosteron da bi nadoknadili nivo testosterona u tijelu .....
uzmi zastitu poslije toga ako si vec rijesio uzimati testosteron.... zastita je CITOFEN ( u svakoj apoteci ga imas i 13 km kosta ,to je za zene kad imaju rak ) to moras uzeti da ti sise nebudu kao kod zene ( ginekomastija) ...

eto druze sretno u bocanju u guzu samo se pazi nemoj potrefit venu slucajno....
samo u debelo meso :cool:

Ovaj sUx jedva gurne 70kg a sve zna.. :lol::lol:
a tek kako prdiii hahahah:lol::lol::lol::lol:

HAHAHAHAHAHA TI TO ZNAS NAJBOLJE KILE TI SI NJUSIO NEKU NOC HAHAHAHAHAHA

edo_16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
imas druze na dobrinji kod trznog centra tom blizu ima autobuska stanica e preko puta autobuske ima apoteka u zutoj zgradi tu imas testosterona ....
proizvodjac je galenika iz beograda i jedna ampula je 2.20 -2,50 km ,dodje ih 5 u pakovanju ... a neznam sto ce ti to jer do 27 godine tijelo priozvodi sopstveni testosteron ....a poslije 27 godine tijelo manje proizvodi testosteron i onda ljudi uzimaju testosteron da bi nadoknadili nivo testosterona u tijelu .....
uzmi zastitu poslije toga ako si vec rijesio uzimati testosteron.... zastita je CITOFEN ( u svakoj apoteci ga imas i 13 km kosta ,to je za zene kad imaju rak ) to moras uzeti da ti sise nebudu kao kod zene ( ginekomastija) ...

eto druze sretno u bocanju u guzu samo se pazi nemoj potrefit venu slucajno....
samo u debelo meso :cool:

Ovaj sUx jedva gurne 70kg a sve zna.. :lol::lol:

jedva i to je patnja al sa čela hahahahahahahaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top