body bilding

body bilding

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stefan je napisao(la):
evo tacno objasnjeno gdje je radnja znaci nije dole gdje su butici vec na platou;)

d09d9763.jpg


1e708ea9.jpg
hvala drug znam gdje radnja
 
Član
emir_89 je napisao(la):
a imas jednu radnju i u staklenom gradu sa tim preparatima, pa mozes i tu pogledati...

kod emila u staklenom body and healt nema znam se dobro snjim..ista je radnja i u skenderiji kao i u staklenom...ipak hvala na pomoci
 
Član
nemoj placati ... ne znam ni ja koliko ... kad u apoteci mozes kupiti...

neki ljudi to koriste kao lijek ... nadji nekoga ko ima recept ..i uzmes po komadu za 2,5km ... ako nisi nasao jeftinije i ako ti nije frka sa parama :D

eto ti preporuka ;):cool:
 
Član
nije mi frka sa parama a tesko je naci recept skroz a i jaran je iso u jedno 10-tak apoteka nema ni u jednoj..
 
Član
trazi po rancevima konjsku spermu :lol:

pokazi misicima ko je gazda :icon_biggrin:


zaeb se, uglavnom ovo sto su ti naveli je to-to, u skenderiji imas 2 kvalitetne prodavnice, na platou jednu, u staklenom gradu jednu i takodje u atletskom klubu Sarajevo ima par momaka koji su upoznati - gdje/kako/sta a ujedno su i korisnici tog vida suplementacije pa nek ti ne bude mrsko otic' do gore ako se vec ne snadjes :D

i sretno brate, nadam se da neces imati problema i da znas u sta se upustas (i da imas preko 22god, da si isao na pregled, da si razgovarao sa bar 20 osoba koje to koriste bla bla.....:D

pozdrav
 
Član
ibizasa je napisao(la):
trazi po rancevima konjsku spermu :lol:

pokazi misicima ko je gazda :icon_biggrin:


zaeb se, uglavnom ovo sto su ti naveli je to-to, u skenderiji imas 2 kvalitetne prodavnice, na platou jednu, u staklenom gradu jednu i takodje u atletskom klubu Sarajevo ima par momaka koji su upoznati - gdje/kako/sta a ujedno su i korisnici tog vida suplementacije pa nek ti ne bude mrsko otic' do gore ako se vec ne snadjes :D

i sretno brate, nadam se da neces imati problema i da znas u sta se upustas (i da imas preko 22god, da si isao na pregled, da si razgovarao sa bar 20 osoba koje to koriste bla bla.....:D

pozdrav
hvala na savjetima sve sto si naveo je tako...uglavnom vidjecemo znaci uzimam to 100% obiso sam vec dosta radnji, znam momka koji drzi u skenderiji i staklenom gradu dobar sam snjim..prico sam sa dosta ljudi, ici redovno na preglede, uzimati zastitu bla bla bla ...uglavnom sve sam dobro razmotrio jos samo da nadjem kvalitetan testosteron original jer ima dosta na trzistu fake robe jedino to...
 
Član
ovo govorim iz iskustva ... jer sam trenirao sa momcima koji su to koristili jedan 18 god drugi 21 :D i kupovali su u apoteci... sa receptom :D a jbga ..ne mogu ti pomoci u sa :D jedino da ja vidim sa ovima pa da se dogovorimo .. :D;)
 
Član
riza je napisao(la):
ovo govorim iz iskustva ... jer sam trenirao sa momcima koji su to koristili jedan 18 god drugi 21 :D i kupovali su u apoteci... sa receptom :D a jbga ..ne mogu ti pomoci u sa :D jedino da ja vidim sa ovima pa da se dogovorimo .. :D;)

hajd ako ti nije problem druze vidi mozel se kako skontati nije daleko doci gdje god da si..i ima li efekta kakvog kod njih, i kakve su imali nus pojave jel bilo puno..pozdrav
 
Član
Ama nema to tako kupiti koliko znam.
Jer nije kao ostali suplementi i za to ti je potreba i priprema svega ostaloga. ALi tvoje tijelo pa ti odluci.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top