Board computer Golf

Board computer Golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Board computer  Golf

ima li netko da zna ovakav sat jel ima board ili je to samo za kilometre,ja nisam dobio rucice sa njim pa neznam,i ako neko zna sta ova crvena strelica znaci
 
Član
RE: Board computer  Golf

Ja sam ovakvu strelicu vidio u pasatu, pali se kad i turbina ali svijetli zuto! A za ovu nisam siguran!
 
Član
RE: Board computer  Golf

Indikator potrošnje economic na starijim modelima GTI-a samo kada ubacis u 5 brzinu on pokazuje kazaljkom koja je potrosnja,kada pretjeras sa gasom od economica onda se pali ta lampica,a kod GTD je to isto i za turbinu kada se pali znaci povecava potrosnju...
 
Član
Ono gornje sa strelicom je gearchange indikator. Lampica ti signalizira kada da prebacis u vecu da imas najekonomicniju potrosnju. Bordcomp ti je dole ovaj LCD. Moras imati dugme i prekidac za memoriju na rucici brisaca.
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Neki dan na njemačkom tuning sajtu nadjoh neke interesantne stvari ..
Kako i šta uraditi da board computer pokazuje druge vrijednosti ??
Preveo sam svojim slabim njemačkim :D

MFA okrenuti na konfiguraciju 2 .. Pritisnuti taster za odabir funkcije i držati pritisnuto , dati kontakt i vratiti ključ na početno stanje ( tj. isključiti kontakt ) . Upalite motor . Sad bi VW board trebao da očitava druge vrijednosti kao npr :
Konfiguracija MFA 2
npr. pritisak G punjača ,
obrtomjer ,
najveću brzinu koje auto može postići ,
trenutnu potrošnju ( nemojte se prepasti kad stisnete puni gas :D ) ,
unutrašnju temperaturu ,
vanjsku temperaturu
Drug gdje je ovaj MFA prekidac ili sto? Ne razumijem sta treba okrenut na 2?Auto je golf 2, ima onaj đavo na rucici od brisaca, treba jos sta ?
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Neki dan na njemačkom tuning sajtu nadjoh neke interesantne stvari ..
Kako i šta uraditi da board computer pokazuje druge vrijednosti ??
Preveo sam svojim slabim njemačkim :D

MFA okrenuti na konfiguraciju 2 .. Pritisnuti taster za odabir funkcije i držati pritisnuto , dati kontakt i vratiti ključ na početno stanje ( tj. isključiti kontakt ) . Upalite motor . Sad bi VW board trebao da očitava druge vrijednosti kao npr :
Konfiguracija MFA 2
npr. pritisak G punjača ,
obrtomjer ,
najveću brzinu koje auto može postići ,
trenutnu potrošnju ( nemojte se prepasti kad stisnete puni gas :D ) ,
unutrašnju temperaturu ,
vanjsku temperaturu
Drug gdje je ovaj MFA prekidac ili sto? Ne razumijem sta treba okrenut na 2?Auto je golf 2, ima onaj đavo na rucici od brisaca, treba jos sta ?

Treba ti rucica za taj comp ablender na njemu ima prekidac
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top