Board computer Golf

Board computer Golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Board computer  Golf

Naj jace je kad ti izbaci potrosnju meni je to naj bolje stvar
 
jojo je napisao(la):
Naj jace je kad ti izbaci potrosnju meni je to naj bolje stvar

Danas sam pricao sa onim covjekom sto prodaje ong bijelog golfa. Kaze da trosi 8, pa stade, pa onda 10l. Odma mi je Alen pao na pamet i board com.
 
RE: Board computer  Golf



...a sta mu ga onda ovo dodje...nije board computer,ali sta je...samo pokazuje predjene kilometre:)A u to mi nije bas drago gledati,hihihi
 
RE: Board computer  Golf

ajd neka mi neko objasni...posto ja imam isto ovo i pokazuje mi samo kilometrazu,trenutnu i sveukupno...moze li pored toga jos ista pokazivati kao kod G2
 
RE: Board computer  Golf


evo slike nema ali to je to uglavnom....

ne razlikuje se izgledom i velivinom od onoga sto je dottore postavljao...ali pitanje je ima li te funkcije koje ima na G2...jer kod mene ima samo jedno dugme za upravljanje...i kada ga pritisnem ponistava se trenutna kilometraza
 

IGY

Član
RE: Board computer  Golf

to kod tebe nije board, nego km sat, a kod golfa je to model sa ful opremom ili dobro jakom opremom, ja kod sebe nemam board meni je obicni sat :-(
 
Član
RE: Board computer  Golf

Pravo korisno,a jel board computer sad dolazi serijski u svim autima ?
 

IGY

Član
RE: Board computer  Golf

pa vecinom, ali evo meni jaran kupio fabiu i nema boarda ja se sijebao i nemogu da vijerujem golo auto ko lipa
 
Član
RE: Board computer  Golf

igyracer je napisao(la):
pa vecinom, ali evo meni jaran kupio fabiu i nema boarda ja se sijebao i nemogu da vijerujem golo auto ko lipa

A sramote...ciganluk,kod mene u fabiji comfort paket ima..to je neki classic sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top