Board comp

Board comp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
htio bi da ubacim bord, verovali ili ne passat B5.5 2001 a nema bord, sad me interesuje da li je moguce uopste tako nesto izvesti i sta mi sve treba od delova
 
Član
pa i nju ces morati uzeti,i vjerovatno jos mnogo stvari,od senzora za temperaturu,
ma svasta nesh,ne znam fakat kak to auto neam board comp ipak je to passat
ma ne isplati ti se to ugradjivati
 
Član
senzore za temp ima posto klima meri i spoljnu i unutrasnju temperaturum ( passat je klimatronic) a ostale stvarcice sam po sebi ima jer kad ga prikljucim na laptop lepo sve ocita, sad je pitanje da li da menjam citav sat ili samo onaj displej i da li moram se zezati oko rucice ili se moze kontrola prebaciti na neko drugo dugme
 
Član
otidji u vw servis i raspitaj,
kako aj skonta iz bijeljine si,imas ovlaseni brcko gas i nipex u tz pa vidi hgba
 
Član
tempomat uglavnom moguce,o kojem se autu radi?
za golfa 4 i boru i tak ta auta kosta oko 70 80 eur rucica druga sa kablovima i osiguracima i spoji se i to je to.uglvnom imaju mogucnost tu skoro sve cetvorke i passati i bore
 
Član
isto vozilo u pitanju, to me interesovalo, ja sam negdje vidio da se posebno kupi ta rucica na kojoj je tempomat.

Je li to sve ? Mora li se jos nesto raditi osim te rucice sto se kupi ?
 
Član
za golfa 4 recimo ima se kupiti rucica kao update set tempomat.
dodje rucica i kablovi,razlike ima za dizele i za benzince,nesto je drugacije valjda
ovako izgled za golfa 4 dizela
01050016.JPG
 
Član
slicno izgleda i za Passata, nego reci mi je li to sve sto mi treba da bi mogao da koristim tempomat ?
 
Član
a zar vam nije taj tempomat beskoristan na ovim nasim putevima:"stani,pazi,koci,skreni,zaobidji,koci,ubrzaj" heh
 
Član
poKle je napisao(la):
a zar vam nije taj tempomat beskoristan na ovim nasim putevima:"stani,pazi,koci,skreni,zaobidji,koci,ubrzaj" heh

i po meni je nepotraban (losa investicija) , hebiga svako ima svoj stil, al moje misljenje je da sa upaljenim tempomatom imas puno vece sanse za napravit sudar.
Ti nastimas brzinu i tako vozis kilometrima, i bukvalno se opustis (uspavas), pogotovo nocu, dok recimo bez tempomata potpuno suprotno.

Nznan po meni nesto sto nebi ni dzaba stavio na auto, al svako ima svoje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top