BMW X1

BMW X1

Član
kad je tebi stara udarila fabiju krhni i ti njoj bmw-a nek vidi kako je

salim se naravno, otudji joj jbg, ljepse ti stoji bmw:cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
kad je tebi stara udarila fabiju krhni i ti njoj bmw-a nek vidi kako je

salim se naravno, otudji joj jbg, ljepse ti stoji bmw:cool::cool::cool:

stara sa bmw om nema nista ;) to su meni dali kasko osigurano :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
kad je predstavio range rovera vidi se ovaj bmw u pozadini, sigurno ga ima od prije :)

WFT? I ja sad vidim sakrio se iza fabie tamo . Sta je reci Tarik jesi to krenuo Belminovim stopama :lol:

ma brate kod mene dodjes Arapova 11 adresa kad god i ko god sta sumnja i nevjeruje sjednes vidis provozamo se i gas ;)
 
haha ma vjerujem ja da ga imas neg se pitamo jel odavno imas ili je ovo nesto novo , jer ti se vidi kad si predstavljao djipa iza fabie bijelo auto
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
haha ma vjerujem ja da ga imas neg se pitamo jel odavno imas ili je ovo nesto novo , jer ti se vidi kad si predstavljao djipa iza fabie bijelo auto

nije mi ovo novo auto u kuci vec moje novo auto :icon_smile: za ove koji nisu skontali :D
 
E tako je vec bolje , pa sta je radilo u cosku majke ti ovako prljavo , ovo vam auto za crne dane :lol: operi mu ovaj motor osevapit ces se
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
E tako je vec bolje , pa sta je radilo u cosku majke ti ovako prljavo , ovo vam auto za crne dane :lol: operi mu ovaj motor osevapit ces se

ma stari sebi uzeo ali se prekontao za range-a i onda stajalo nije stara htjela da vozi valjda joj fabia vise lezala i kako je udes bio malo se urgiralo sa moje strane i eto ga izvucen iz prasine :D
 
Top