BMW X1

BMW X1

Član
Evo posto je Fabia udarena kao sto znamo reko da predstavim novu vozilicu ispred kuce , ukratko bmw x1 1.8d xdrive 17 ke alu felge dvozonska klima navigacija i tako te opreme :D




vise slika ujutru :123:
 
Početnik
Pa cime se to bavis de i mene malo uvali......Neka ti je sa srecom sa BMW takođe i Renđom i da ti se ne desi ono sto je na fabiji

P.S ako ti smeta fabia uvjek mozes racunat na mene siroka je avlija :D
 
Član
Fenix je napisao(la):
Pa cime se to bavis de i mene malo uvali......Neka ti je sa srecom sa BMW takođe i Renđom i da ti se ne desi ono sto je na fabiji

P.S ako ti smeta fabia uvjek mozes racunat na mene siroka je avlija :D

hvala druze , a fabia nek' stoji dok se ne napravi pa ce i za nju nekog selameta biti valjda :D ;)
 
Iskreno ja ne znam sto ne urgiras da tebi uzmu nesto "mladalacko" , hvala Bogu vidim imas para , starci imaju sta voziti , prodajte tu fabiu i kupi sebi nesto po svojoj zelji i samo pamet u glavu kad polozis ako vec nisi , te klubske "gluposti" lako naloze , zbog isti sam sletio sa ceste i jednom se popeo na nadvoznjak kod brace mujic zato samo pametno
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Iskreno ja ne znam sto ne urgiras da tebi uzmu nesto "mladalacko" , hvala Bogu vidim imas para , starci imaju sta voziti , prodajte tu fabiu i kupi sebi nesto po svojoj zelji i samo pamet u glavu kad polozis ako vec nisi , te klubske "gluposti" lako naloze , zbog isti sam sletio sa ceste i jednom se popeo na nadvoznjak kod brace mujic zato samo pametno

ma ne znam ni ja sam :D trebalo bi nesto biti novo u voznom parku umjesto fabije ali necu nista unaprijed :D
 
Top