BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ta nsx, iz 3.2 V6 motora su izvukli "samo" 280ks?

Sad, dali je to možda zato što su shvatili da im treba i momenta ako se hoće natjecat sa najboljima? Pa kad su uzeli i to u obzir nisu mogli sa 3.2 V6 preko 280ks? Kolko je ono bimmer napravio sa 3.2 |6 , prvo 321ks jel?

Ova tema je započela fightom oko MOTORA, i tu je motor iz bmw-a M3 bolji, that's that, to što su u nsx jebeno odradili više manje sve osim motora koji ipak je onak.. dobar svejedno, to ne igra ulogu ovdje, nije ta tema. Tu se pričalo o zamjeni bmw m3 motora za neki hondin, koji ima manje momenta, i manje snage, therefore što se performansi tiče lošiji je, nema druge
 
Član
Ja mislim da nije bitno koliko ko izvlaci iz motora.. bitno je kako se taj motor pokazao... manje konja.. a brzi opet...:icon_smile:
 
corrado je napisao(la):
i ta nsx, iz 3.2 V6 motora su izvukli "samo" 280ks?

Sad, dali je to možda zato što su shvatili da im treba i momenta ako se hoće natjecat sa najboljima? Pa kad su uzeli i to u obzir nisu mogli sa 3.2 V6 preko 280ks? Kolko je ono bimmer napravio sa 3.2 |6 , prvo 321ks jel?

Ova tema je započela fightom oko MOTORA, i tu je motor iz bmw-a M3 bolji, that's that, to što su u nsx jebeno odradili više manje sve osim motora koji ipak je onak.. dobar svejedno, to ne igra ulogu ovdje, nije ta tema. Tu se pričalo o zamjeni bmw m3 motora za neki hondin, koji ima manje momenta, i manje snage, therefore što se performansi tiče lošiji je, nema druge

Ako do sad nisi znao da su japanci do skora imali zabranu na pravljenje auta jacih od 280 ks onda nemam s tobom sta pricat,zasta,to vec i ptice na grani znaju,odatle NSX i izvlaci "samo" 280 ks i taj motor ne da je "dobar" nego briljantan,al hajd ne da mi se vise vala raspravljat,sve je receno do sad,onaj ko je zadrti Njemac lover na svaki argument ce preci i nece se ni osvrnut ili ce samo naci novu temu kad nema odgovora.

Aditas je napisao(la):
Ja mislim da nije bitno koliko ko izvlaci iz motora.. bitno je kako se taj motor pokazao... manje konja.. a brzi opet...:icon_smile:

Da! Sta ce Hondi vise konja kad je i sa manje brza. :p

Od mene dosta sto se tice ove teme,POZDRAV RAJA! ;)
 
meni samo nije jasno,KAKO onda u svim racerskim filmovima,poput prebrzi prezestoki,tokio drift,i drugi njemacki produkcija uvijek bude 90% japanski auta...
Igrice da ne spominjem,jer svi smo mi poigrali barem jednom takve igrice u kojima se isto u izboru srece takodje 90% japanskih automobila.......:lol:

A ovaj gore kaze ja ruzni auta.......hahahahahahah......nemaju drugog argumenta na nsx pa onda kazu ruzni auta......ccc
 
Član
ajmo ohladit nsx više.. the fact is 280ks će uvijek bit bolje nego 250 (ja ipak o ovoj temi pričam), i priče da original m3 nikad nemože ić kao ovaj prerađeni po meni ne stoje, jer to onda samo znači da ako hoćeš brži auto treba ti manje HP i manje Nm, pa dobiješ brže auto..
 
Sto se mene tice,ja uopce nisam reko to.Samo mislim da uopce nije los potez izvadit 3 litreni motor i stavit 2 litreni s obziorm na tezinu pogotovo ako se radilo o onom M3 za Americko trziste sa isto tako 240 ks,pa cak i ako se radilo o onom od 280 ks,opet Hondin je laksi ,a ne puno slabiji,jedino ako je bio u pitanju onaj od 320 eh onda mozda i nije toliko pametan potez.Al opet stvar ukusa,ja da imam e36 m3 i jos jednu hrpica para za jedan F20 vjerovatno bih isto uradio,jer vise volim VTEC od Vanosa:D:icon_twisted:
 
Član
Niko nije rekao da su bmw losa auta sa losim motorima...
no, opet se tema zakljucuje sa "svako svog konja hvali",
pa mi cemo i dalje voziti "ruzna" auta,
a vi svoja lijepe BMW-ove koji su fakat "rijetki" kod nas...
 
Član
Aditas je napisao(la):
Niko nije rekao da su bmw losa auta sa losim motorima...
no, opet se tema zakljucuje sa "svako svog konja hvali",
pa mi cemo i dalje voziti "ruzna" auta,
a vi svoja lijepe BMW-ove koji su fakat "rijetki" kod nas...

Sta ti kolega vozis? Moze slika cisto da vidim, hajde ti prvi pa i ja pokazem sliku svog auta ;)
 
m50b25 je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Niko nije rekao da su bmw losa auta sa losim motorima...
no, opet se tema zakljucuje sa "svako svog konja hvali",
pa mi cemo i dalje voziti "ruzna" auta,
a vi svoja lijepe BMW-ove koji su fakat "rijetki" kod nas...

Sta ti kolega vozis? Moze slika cisto da vidim, hajde ti prvi pa i ja pokazem sliku svog auta ;)

vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Niko nije rekao da su bmw losa auta sa losim motorima...
no, opet se tema zakljucuje sa "svako svog konja hvali",
pa mi cemo i dalje voziti "ruzna" auta,
a vi svoja lijepe BMW-ove koji su fakat "rijetki" kod nas...

Sta ti kolega vozis? Moze slika cisto da vidim, hajde ti prvi pa i ja pokazem sliku svog auta ;)

vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:


hvala...:icon_smile:

@m50b25 imas brate garazu pa gledaj...

OVER AND OUT
 
Član
renault_fan je napisao(la):
vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:

Aditas je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
vozi prelijepu hondu civic.....koja vjerujem da lako pere tog tvog 2,5 bimmera........ccc:lol:


hvala...:icon_smile:

@m50b25 imas brate garazu pa gledaj...

OVER AND OUT



Hehe pa vjerujem ali sad ozbiljno 80KW + vodoinstalaterska oprema to sigurno ide ko zmaj..

A vidim da si ti njegov advokat pa evo da predlozim, cim ti prvi put stane auto uz cestu zovi, ja te zakacim i tako dok te slepam neka aditas starta pa da vidimo ko sta i koliko... odnosi se na tvoj renol + navigacija :lol:


http://img16.imageshack.us/gal.php?g=dsc03473nnb.jpg ne znam brate ali za auto 92.g. proizvodnje ima sve ono sta ta honda moze da sanja (osim vodoinstalacija) ali imam to u planu cim prije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top