BMW u srcu honda...ludi japanci

BMW u srcu honda...ludi japanci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
možda sam lud, al ja bi nekako rađe finog bmw-ovog šestaka sa 286 ili 321ks nego ovog japanca sa 4 cilindra i 250ks
 
Član
.nOKe je napisao(la):
da se razumijemo , ovaj bimer nebi ovak isao ni da ima dva m3 motora :D
imas zadnju vucu od bimmera, i jedan od najboljih motora od honde i prvi atmosferac iz kog je po 1.0 litra izvuceno 120KS :icon_eek:

u svakom slucaju, prebolesno :):)

malo si presro kolega jer da si ikad provozao M3 znao bi da seres u ovom postu bez ljutnje brate ali ja tu nevidim nista posebno da je to neko cudo od voznje a M3 da si u ijedan sjeo odma bi se zapitao sta napisa tu tako da....
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
da se razumijemo , ovaj bimer nebi ovak isao ni da ima dva m3 motora :D
imas zadnju vucu od bimmera, i jedan od najboljih motora od honde i prvi atmosferac iz kog je po 1.0 litra izvuceno 120KS :icon_eek:

u svakom slucaju, prebolesno :):)

malo si presro kolega jer da si ikad provozao M3 znao bi da seres u ovom postu bez ljutnje brate ali ja tu nevidim nista posebno da je to neko cudo od voznje a M3 da si u ijedan sjeo odma bi se zapitao sta napisa tu tako da....

I ti da si sjeo u Hondu S2000 možda ne bi ni ti ovako pričao :lol:
 
Član
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....

M3 je M3 mada mislim da se ni on ne bi proslavio pogotovo E36 :icon_rolleyes:, lijepo dovedeš BMW-a sa 240 KS i praviš usporedbu...
 
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nije niko reko da honda s2000 neide neku vecer me je pojela na 220 proso me ko papir kroz guzicu ali M3 je ipak nesto zesce tako da....

M3 je M3 mada mislim da se ni on ne bi proslavio pogotovo E36 :icon_rolleyes:, lijepo dovedeš BMW-a sa 240 KS i praviš usporedbu...

Tu su negdje,honda na dvije staze brza,ali drag strip je bimmerov i to za 0.1 sek ;)

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_id=compare&car1=458a7dd85127d&car2=4726f0df6385a

s tim da je bimmer skoro 50 ks jaci
 
Član
Ja koliko vidim ovdje pise BMW M3 (E36) 286hp is noticeably faster.
Ako ja dobro razumijem Engleski pise da je M3 brzi , mozda sam pogresio Erole prevedi:D
 
Dobro oni taj zakljucak sastavljaju na osnovu bodova staza + ubrzanje + top speed.

Ali de pogledaj malo pozornije,honda na dvije staze prasi,bimmer na jednoj,ali je zato bmw na ubrzanju i na maks. brzini bolji. Uostalom 50 ks je jaci,naravno da ce na pravcu biti bolji.
I svejedno,nisam ja uopce ni reko da je Honda brza,kazem tu su negdje.

I jos nesto,ja volim bimmere tako da sam ovdje koliko toliko objektivan ( iako hondu volim milion puta vise,al svejedno ) :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Dobro oni taj zakljucak sastavljaju na osnovu bodova staza + ubrzanje + top speed.
Nisam znao:D




Jel to znaci da je M3 kada se svi aspekti saberu bolje auto tj. brze i to znacajno *- primjetno(noticeably faster)
 
Član
kad uzmete te pile ićemo na na pravac da mjerimo :D
što se mene tiče najbolji mi je 1.5 16V civic,ide fino malo troši :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top