BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Ma ostalo mi one boje za drvo i metal pa reko da ne propada da je iskoristim :D pa fino cetku boju i kist i polako :D
Zavrsavace se, samo sutra se nece raditi pa u njedjelju ili ponedjeljak se pocinje tabla raditi opet :)
 
Član
Daaa legle su super :D jos kad cucne dole bice jos bolje :D i tabla kad legne unutra hahahahahaahahahaahahaha :oops::oops: tacno me vis sramota koliko se radi :D
 
Član
Hvala druze :D mislio sam ih lakirati u istu sivu boju koja je bila ali reko za promjene da idem u bijelo pa ako ne bude dobro lako ih je vratiti :D ali nista od vracanja hehehe :D
 
Član
@mahe007 Hvala druze :D auto je bas drugo kako su feluge lakirane i stavljene :D

@OggyBoy a ostavio sam dobose jer je sve ispravno sa njima, koce normalno i jako, rucnu kad povuces i hoces da krenes autom nema sanse, ugasi se ali nema da ces gdje krenuti, i poslije 30 godina radi kao da su novi, u odnosu na druga auta ( u 90% slucajeva) gdje im rucna ne radi kako treba ili jedan kocu a drugi slabije i slicni problemi...
Nasao sam kompletan most sa diskovima i poluosovinama, sve dodje ustvari osim diferencijala ali vidjecemo jer imam sad trenutno pricih stvari od toga :D
Da su mi neispravni dobosi i da ne koce i slicno bilo bi mi to price pa da stavim diskove i slicno, ali posto rade mislim nije mi sada to price, pogotovo sto trebam i lajtinge kocnica mijenjati i sajle rucne, tako da mi i nije to sada price dok se ne zavrsi tabla i komplet unutrasnjost obnovi :)

Tablu nisam radio za vikend jer sam bio zauzet malo rodjendanom i ljudima :D juce sam imao nekog posla tako da je ni juce nisam radio, danas sam evo slobodan i nemam nikakvih obaveza hehe :D pa cu je danas raditi, ostalo je jos malo sto se tice finisha pa onda idem praviti nosac za tablet i "plastiku" koja ce ga pokrivati, onda ostaje poredati sve ostale plastike ventilacije, sat, prekidace i ostalo tako da se vidi da sve super legne da nigdje ne skirpi nesto ili da ne stoji na krivo i ako bude onda se jos malo popravi, a ako sve lezi kako treba onda samo lakirati i onda idemo cupati sve iz auta i postavljati je :) Uglavnom danas je pocinjem raditi i nema na njoj posla mozda 3-4 dana jos, samo kad bi naravno imao da radim na njoj 3-4 dana bez ometanja ali cisto sumnjam da cu imati toliko slobodnog bez nekih upada sa strane :D
 
Član
A znam da nema ali nemam ni ja vremena bas da radim, ne mogu je uzeti pola sata ili sat raditi pa stati, kad je krenem raditi moram je raditi bar 3-4 sata. Ako nemam slobodno toliko ne mogu ni pocinjati je raditi :S

Sto se tice lakiranja, ja sam sve pripremio do laka i onda samo platio komoru i posto je ovaj sto ima komoru lakirer, a on voli BMW-ove, nije nikom dao da lakira, nego je on uzeo spricu i lakirao :D Kaze u mojoj komori samo ja imam dozvolu da lakiram BMW-ove hahaha :D
A boju sam nasao kataloski od nove mazde, mislim 2012-e je bila nova mazda :D
 
Top