BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Ama moze se skratiti hod, samo se treba pogledati koji je i kakav je mehanizam pa se moze skratiti hod :D a i sa tim ces malo popraviti saltanje ako skratis samo polugu gore :D
 
Član
@Anes_mo Hvala druze :) Hahahaha kako ugasise chat nema se sta raditi, pa na BMW-u radim sada :D

@mercedes-w124 profesore mogu l' u wc :D :D :D
ma ima (valjda) kraja, bice nadam se ubrzo hehe ma najgore je cekanje da se smola osusi :p da se osusi za 2-3h to bi se radilo samo tako, ali ovako mora svaki put prenociti da to bude dobro osuseno, a nece tu biti slajfanja puno :D samo da ti jagodice otpadnu, kad otpadnu onda je dobro hahaaha :D

Sad cu raditi ovaj dio gdje ce tablet biti, pa njega smolom i onda nosac za tablet i onda krece gitanje i finisiranje sa radovima za tablu i kad se sve zavrsi onda ide se praviti plastika koja ce sakriti tablet da se ne vidi nego samo da bude display vidljiv ;) kad dodje do gitanja to ide brzo onda :D
 
Član
Hvala druze :D ma ja uzivam u ovako ovim projektima raditi :D za ovo se ima zivaca kad se radi :D kad je auto u pokretu, ne moram zuriti nigdje nego radim sa merakom :D
 
Član
Stavim malo vise od propisanog, osusi se ona za 3-4h ali ostane se kao malo na vrhu sloj se ljepka, a dok prenoci ujutro bude sve ok, ma ne zurim tako da necu da ubrzavam nista niti da pretjeravam harterom jer se onda smola, nekad zna tako biti, da se ne zaljepi dobro za podlogu ako se stavi puno hartera, osusi se prije nego se dobro uhvati i nakon nekog vremena samo otpadne :p Polako ovo radim tako da ne mozram zuriti nigdje, kad se zavris sa smolom kad dodje git onda to ide brzo :D

Uradim je vani i susim je ili u garazi ili u sobi do garaze, suho je i nekih 10-15 stepeni je unutra, kad je toplo i suncano vani kao danas onda je izvacim vani :D :)
 
RS TURBO potpuno si u pravu ostavi je da prenoci jer je jos uvek sveze i ja sam probao sa vise katalizatora i onda se jako brzo stegne, eventualno mozes malo ubrzati proces ukoliko povrsinu na koju nanosis poliester grejes sa obicnom fenom za kosu ne mora biti onaj profesionalni industriski.
 
Član
Znam druze znam :) ne zurim tako da ono ostavim preko noci da se osusi da bude to 100% :D a grijati ne treba jer je podloga vec ima 10-15 stepeni a i nije lim i plastika nego je ovo ona kao spuzva pa plasticni filc preko ali sam fild fleksom naceo pa je kao spuzvasto tako da se ima az sta vlakna uhvatiti :D kad lim radim ili deblju neki plastiku onda malo ugrijem kad nanosim prvi sloj da ne bude ledeno :)
 
Top