BMW prešao tri milijuna km

BMW prešao tri milijuna km

Član
Astra je napisao(la):
caus je napisao(la):
dobar mu taj bmw skroz, znaci godisnje 85714 km prelazio ;) cojk cijli zivot proveo u svom bmw-u :cool:
Sve vam je covjek rekao... jeben neki ribar prelazio 85 milja godisnje, vjerovatno je svaki dan isao, malo do tihog okeana, malo tamo malo vamo, valja sve ribe pofatat... biznismeni u njemackoj ne prelaze toliko, a kamoli ribar jebeni :D

Ma nerazumijete ljudi on je hvatao drugacije ribe na bmw-a zato i jest ribar a zato i je ta kilometraza dobro je da mu se volan nije poderao:lol::lol:
 
[/b]
raymo je napisao(la):
Astra je napisao(la):
caus je napisao(la):
dobar mu taj bmw skroz, znaci godisnje 85714 km prelazio ;) cojk cijli zivot proveo u svom bmw-u :cool:
Sve vam je covjek rekao... jeben neki ribar prelazio 85 milja godisnje, vjerovatno je svaki dan isao, malo do tihog okeana, malo tamo malo vamo, valja sve ribe pofatat... biznismeni u njemackoj ne prelaze toliko, a kamoli ribar jebeni :D

Ma nerazumijete ljudi on je hvatao drugacije ribe na bmw-a zato i jest ribar a zato i je ta kilometraza dobro je da mu se volan nije poderao:lol::lol:


i njega je mijenjao par puta :D
 
Član
Presao 3 milje kilometara pa sta? sto nebi mogao? mozda ne onoliko izlupan ali ispravan ja mislim da bi mogao i to sa istim motorom. Kod mog dida mecka 200D (1976) u posjedu 26 godina, nikad motor otvaran nije, ne trosi ulje, ne gubi vodu, pali svaki put iz prve, normalno redovno ulje mijenjanje, 3 puta mjenjana vodena pumpa, mjenjani grijaci i 2 puta dostelavan spaner na lancu i to je sve sto je radjeno na motoru u tih 26 godina koliko je kod njega i na to sve presao 1 300 000 km. Cak smo skidali i zamajac jer su otisli zubi na njemu i zamijenuli zupcanik, i ja nisam mogao vjerovati kad smo skinuli set kvacila, on oridjidji pa cak i lamela originalna iz 1976 godine :icon_smile: i to vise mesa ima nego ovu sto sam ja kod sebe novu stavio :lol::lol::lol: To su motori koji su pravljeni da prelaze kilometre, a ne kao i ovaj moj visokoturazni bla bla motor pa 300 000 km i hajmo generalno sve :lol: :lol: :lol:
 
Član
Ma novinarska glupost :D bitno je pricu prodat !

A nista konkretno zanimljivo ni ko dokaz slika sata da pokazuje tu kilometrazu il nes slicno :icon_rolleyes:

Ovo ti je isto kodam pricas da si sa 5 auta napravio tu kilometrazu :lol:

Inace BMW je cudo masina :)
 
Budala,trebo je rec da je jedan te isti motor samo 3 puta obrno sat,na isto dodje,nidje veze i ovako i onako :)
 
Top