BMW prešao tri milijuna km

BMW prešao tri milijuna km

Član
zslika.php


Zeleni BMW model 2002 kupio sam u tvornici 1975. godine, a do danas sam njime prešao više od tri milijuna kilometara pohvalio je svog ljubimca Koprivničanac Krešimir Vrhoci (68), umirovljeni obrtnik, koji će uskoro proslaviti i 50 godina otkako ima vozačku dozvolu.
---
Dugogodišnji aktivan sportski ribič, svojim je BMW-om proputovao gotovo cijelu bivšu Jugoslaviju.

- Kad sam ga kupio, trošio je deset litara benzina na sto kilometara, a toliko troši i danas kaže Vrhoci i dodaje da ga njegov limeni ljubimac nikada nije iznevjerio: Doživio sam prometne nezgode, ali i nakon njih moj je auto bio u voznom stanju. Sjećam se 1981. godine kad me u Bjelovaru s bočne strane svojim automobilom udario neoprezni vozač koji je jurio 120 na sat. Iako je BMW bio "sfrknut", nastavio sam voziti.

Ističe da i sada svakog dana svojim BMW-om prijeđe stotinjak kilometara i ne boji se u njemu krenuti na dulji put.

- Nekoliko puta promijenio sam motor, ali ne toliko zbog njegove istrošenosti, već zato što mi je bilo isplativije promijeniti mašinu nego kupovati pojedinačne dijelove. Promijenjene su još neke sitnice, no karoserija je i nakon tri desetljeća ista, bez imalo hrđe napomenuo je ponosni Koprivničanac.


Izvor: Vecernji.hr
 
Član
ovo je ko ona prica sa smetljarom, fali ti se on, kaze metem 15 godina sa istom metlom, pa kako covjece, pa dosad sam promjeno 20 puta drsku, a 30 puta doljnji dio metle
 
Član
qratz ista karoserija... spuco ga lik sa 120, pola auto je sigurno nakon toga moro promjenit... a jos veca glupost hvalit se da je s autom preso toliko kilometara i da isto trosi kao i prvog dana kad ga kupio a milion puta mjenjo motor... debilizam i to teski... :icon_rolleyes:
 
Član
:lol: Ja kontam aj covjek presao s jednim motorom tu kilometrazu pa da se divis al hahahaha stvarno sve gubi smisao tako i naslov:lol::lol:
 
Top