BMW /// M POWER

BMW /// M POWER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rinaldo je napisao(la):
nebih se baš složio , kao prvo kabrioleti su znatno skuplji zbog užitaka koji oni pružaju po lijepom vremenu a ko je probao znaće o čemu govorim ( vozio sam M3 e36 kabrio) a drugo mislim da su zazori djelo dizajnera koji ovom autu naglašava skladnu liniju a kao treće vjerujem da je ovo auto u živo puno ljepše nego na slikama , ali kako je to stvar ukusa ne želim da mijenjam nečije mišljenje ali je puno za reći da je auto BEZVEZE nekako bi prihvatljivije bilo da se kaže da se nesviđa , pozzz

Skuplji jesu, manje ih ljudi uzima, treba isplatiti razvoj, troskove za izradu krova i sve sto ide uz to. M3 nije obicni BMW, nego jedan M - hocu reci, sportski automobil. I SUV-ovi su skuplji od obicnih auta, pa ne znaci da bolje leze u krivinama. Kako vec napisah, ovaj auto je u svemu u zaostatku u odnosu na obicni M3, i ko cijeni M samo zbog performansi, ovo mu ne treba. Vrhunska masina, mjenjac, ovjes i sve to upakuju na kraju ovako. Ovaj auto je na 402 metra sporiji od Coupea za preko pola sekunde, a u ubrzanju do 200 za oko 2 sekunde. Pa jedan od glavnih ljudi na razvoju Porschea 911 Turbo Cabrio je izjavio da je jedini pravi Turbo ona Coupe varijanta, dok je Cabriolet nuzno zlo. To je narudjba ekonomista koji samo vide brojke i ne interesuje ih sta to slovo M predstavlja. Mogli su i dizel motor ugraditi u M3, ista bi stvar bila, samo na drugaciji nacin. Zapravo mislim da je samo pitanje vremena kad ce doci :D

nodiash znam ja da ti to ne razumijes, ti bi uzeo i trojku sa motorom od 200 ccm, samo da se proizvodi :lol:

Da ova tema ne ide u nekom drugom pravcu :icon_exclaim: , ako treba pobrisat cu ove postove ili ih izmjestiti...
 
BMW M3 Cabriolet (E93) 4.0 V8
Top Speed: 155.3 mph (250 km/h)
Acceleration 0-62 Mph (0-100 Km/h): 5.3 s

BMW M3 Coupe (E92) 4.0 V8
Top Speed: 155.3 mph (250 km/h)
Acceleration 0-62 Mph (0-100 Km/h): 4.8 s

BMW M3 Sedan (E90) 4.0 V8
Top Speed: 155.3 mph (250 km/h)
Acceleration 0-62 Mph (0-100 Km/h): 4.9 s

Sve kristalno jasno :icon_smile:
 
Član
Nema se tu sta nerazumit prijatelju...nekom je samo motor bitan pa kad bi on bio u stojadinu dok je nekom izgled i brend bez obzira na motor a pak nekom trecem oboje...u koju ko spada grupu nije tema ove rasprave a tolika zaludjenost motorom i performansama pa u kakvom god komadu lima to sve svezano bilo ocigledno povlaci sa sobom tvoju izjavu o kojoj se ova rasprava u stvari i vodi...e to je tek nesto za nerazumit...jedna stvar je ne zelit nesto a druga stvar popljuvat ono sto zdrav razum moze samo sanjati...a to sta bi ja uzeo i sa kakvim motorom nek ostane moja stvar i tema za neke druge rasprave al sigurno nebi nesto u sto jedva mogu sjesti a ovu "bezveznu skalameriju" (jos uvijek ne mogu da vjerujem da si to reko uopste) mozemo svi ovde nazalost samo sanjati iako mi to "nerazumijemo" kako ti kazes al nejse...

:icon_exclaim: BMW /// M POWER

EDIT: mislim da bi se moglo nekako prezivit ovo pola sekunde sto je sporiji :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovog Cabria nikad nisu ni trebali izdati, koja bezvezna skalamerija :icon_mad:

Coupe je prava stvar, meni se jako svidja i limuzina...

Boki malo izrevoltiran zato sto od pile coupea prave ovo...pa malo naglo odreagovao a nodiash kao BMW driver povilenio :D
Heh...pa kad prave danas svakakva neka sranja samo da bi se novci uzeli..tipa pocet ce i smart praviti terence itd jer svi zele novca...ali pored svih tih auta ovaj BMW cabrio je zadnji na listi...jer koliko god izgubio od coupea ima mnogo ljudi koji su zaludjeni cabriom i uistinu ga je gust voziti....tak'da bezze se raspravljate :D

I ovo je NEW AGE vozilo...crossover..nesto zingiri-pingiri...ali je PRREEEEDDOOBARR
http://www.desktopcar.net/wallpaper/21290-2/BMW_X6_Concept_06.jpg
BMW_X6_Concept_06.jpg
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
:at: Darker-MIslim da ovom modelu nije mjesto na ovoj temi jer ovdje je rijec samo o M3 modelima :)
A sto svi od foruma i topica prave gestapo :cool:
htio sam reci da Boki se bunio jer mu je zasmetao cabrio koji kvari njegovu sliku o coupeu i samoj M3 masini...a to vozilo je takodje nastalo u skorije vrijeme po meni malo ti crossoveri besmisleni ali dzaba auto predobro...pa tako PRICA VEZANA i za cabrio...kad pocne Porsche praviti traktore sto nebi i BMW M# imao cabrio..pa kakav god bio
 
Darker je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
:at: Darker-MIslim da ovom modelu nije mjesto na ovoj temi jer ovdje je rijec samo o M3 modelima :)
A sto svi od foruma i topica prave gestapo :cool:
htio sam reci da Boki se bunio jer mu je zasmetao cabrio koji kvari njegovu sliku o coupeu i samoj M3 masini...a to vozilo je takodje nastalo u skorije vrijeme po meni malo ti crossoveri besmisleni ali dzaba auto predobro...pa tako PRICA VEZANA i za cabrio...kad pocne Porsche praviti traktore sto nebi i BMW M# imao cabrio..pa kakav god bio

Pa ima odavno cabria :icon_confused:
Poenta je bila valjda da je mogao taj cabrio da bude ljepše izveden s čim se slažem,al however, ostatak auta je prelijep plus M mašina unutra i šta čovjek još može poželjet :icon_smile: (osim naravno para da ga sipa i održava :D ) a ova slika i jest i nije vezana za temu...da je toliki mutant auto vala i nije, malo poružan krov al sve u svemu krasan auto, a X6 mi liči iskreno na mutanta nekog :D istovremeno je auto pojava i sav nelogičan...moje mišljenje samo s kojim se također neki neće složit al nije ni bitno :icon_exclaim: M3 POWER

Tu je i bijeli ljepotan, coupe E92 AC Schnitzer

2008 AC Scnitzer ACS3 Sport

AC Schnitzer refines the fastest 3-Series Coupé

30kq2o7.jpg


Engine Type V8
Displacement cu in (cc) 244 (3999)
Power bhp (kW) at RPM 420 hp
Torque lb-ft (Nm) at RPM n.a.
Redline at RPM n.a.
Brakes ABS, vented disc/vented disc
Tires R20
Dimensions n.a.
Weight n.a.
Acceleration 0-62 mphs 4.6s

When beads of perspiration form on the brow of experienced sports car drivers, it's not necessarily down to a faulty air conditioning system. With the 420 hp V8 of the BMW M3, the ACS3 Sport catapults even its keenest challengers into the rear view mirror. The sporting coupe is ideal for anyone seeking to gain advantage on twisting tracks. A normal M3 would be a tough competitor here, because in comparison with the "civilised" 3-series Coupe it has a totally different axle construction. With racing suspension developed on the legendary Nürburgring, AC Schnitzer has succeeded in refining the handling potential of the chassis even further. And fitted with the Short Shift from Aachen, the ACS3 Sport becomes the automotive hero of the day: No-one is changing gears faster!

2uij0ic.jpg


Best of all: The vehicle loses nothing of its qualities as a daily driver. Instead, AC Schnitzer magics even more M-otion into everyday life, for example when the Aachen exhaust system plays its bewitching baritone in a road tunnel. The left/right system with two tailpipes per side, linked into a horizontal figure of eight, is however a visual work of art. In a play on the mathematical symbol for "infinity", at the same time it symbolises the powerful reserves of the vehicle which reaches 100 km/h from a standing start in an effortless 4.8 seconds. No less carefully arranged are the aerodynamic attachments, which for AC Schnitzer are always more than mere visual decoration. At the rear, a diffuser of visible carbon presses the car down onto the tarmac as if there were magnets below the road surface. The front spoiler is also made from this high quality material, and is supported against the front skirt with alloy struts as in motorsport. Further downforce is provided by a subtle rear roof spoiler and rear wing which also give the body exciting new contours. Side skirt extensions, in particular when combined with the white paint of the photo model, give the profile an aura of stature and dynamism.

2hib2xh.jpg


Finally the AC Schnitzer racing rims Type VI embody pure culture, on the ACS3 Sport in sizes 9.0J x 20" on the front and 10.5J x 20" on the rear. The combination of Y-spokes and contrasting five fork spokes superimposed in two planes, produces a design that is as exciting as it is elegant.

2i52pu.jpg


2vbugsh.jpg


Further highlights of course include the forged wheel Type V in 20". With its strikingly curved, interrupted spokes, it not only looks superb but thanks to the lightweight construction method, keeps the unsprung weight to a minimum. A no less attractive alternative is the Type IV racing wheel in silver - and with trendy black finish as "Magic Black”. And naturally AC Schnitzer continues the theme of sports performance in the driver's
workplace, offering attractive and ergonomically perfect aluminium controls for the gear knob, handbrake handle, pedals and i-Drive controller. A carbon interior trim and sports airbag steering wheel are also available on request.

5umhpz.jpg


14y3cky.jpg



Tu je također i "Red Devil"

ae8fvd.jpg


The BMW M3 E92 Red Devil comes with
• A Red and Black two-tone paint finish
• AC Schnitzer front and rear spoilers and a carbon fiber rear apron
• Bilstein coilover suspension
• A carbon fiber strut brace
• A new stainless steel sport exhaust system
The BMW M3 E92 Red Devil sits on 9×19 inch wheels on the front and 11×19 inch on the rear with 235/35-19 and 305/25-19 tires. Prices for the Red Devil have not been announced yet.

91ayoy.jpg


154c9ht.jpg


2ql7c68.jpg


5v4tg5.jpg


2dluq9f.jpg
 
Član
Kakav silan detalj ispod prednje maglenke?!!! Kako volim ove sitne detaljcice sa ukusom na predobrim masinama! BMW M3 E92 Red Devil, zasto nisu ostavili 2 dupla auspuha? Ljepse je kad je duplo, da se zna da se nije igrat' sa njim!
 
OggyBoy je napisao(la):
Kakav silan detalj ispod prednje maglenke?!!! Kako volim ove sitne detaljcice sa ukusom na predobrim masinama! BMW M3 E92 Red Devil, zasto nisu ostavili 2 dupla auspuha? Ljepse je kad je duplo, da se zna da se nije igrat' sa njim!

To ni meni nije jasno :icon_question: dva i dođu fabrički, što skidoše drugi ne kontam al eto...sve u svemu fino izgleda :icon_smile:
 
Član
Fali mu i drugi izduv definitivno..zapadne za oko odma a stvarno ne znam sto ga skidose...prvo sto primjetis je to :icon_rolleyes:
 
Član
ma sakrio bih ja njemu i ovaj auspuh samo da mi ga je provozati , pa nek ljudi razmišljaju šta je , he he
 
Član
:at: Djavolica -Svaka cast za slike,odlicne su.Bas mi se dopada ovaj detalj ispod maglenke,fenomenalno izgleda ! Hvala na doprinosu za temu :)
 
No problem, any time :icon_smile:
Jest da malo skrećem od E90, 92, 93 al nađoh nešto zanimljivo a M3 je svakako pa da ubacim :icon_smile:
Meni ne izgleda nimalo loše iako nisam za ove varijante al eto nek i ostali kažu šta misle... :icon_question:

e5pe91.jpg

2u4lg13.jpg

30lz0py.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top