BMW E60

BMW E60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
miki321oc je napisao(la):
fin BMW svaka cast

razmislja se o nekom 530xi ili 530xd, a6 3.0 pa vidim ti imas 530i

mozes li mi malo opsirnije reci oko odrzavanja i potrosnje i inace auta
vidim da nisu puno skupi oko 15-17000Eura moze se naci bas dobrih primjeraka

Pozdrav

Drago mi je da vam se svidja. Normalno je kod nas Audi/VW omiljen. :)
Ili kod nasih "gastarbeitera" Merdzo, sto je isto dobro auto.


@miki321

Pa normalno je BMW 6zil. benzin poznat po izdrzljivosti i nisam cuo za neke vece probleme na njemu.
Ako uzimas E60 onda uzimaj od godista posle polovine 2005, posto su tu neke poboljsanja u elektronici uradjena i novi motori uvedeni( N52, kod 530i mjesto 231 sada 258PS).
I paziti na prednju osovinu kao kod E39. Neznam kako se kod nas zove taj dio ja mislim, ruka motora ili slicno. Fiksira prednji tocak. Ovdje se zove querlenker, pa ako neko zna da prevede bilo bih ok. To ode nakod 100 hiljada. Evo i kod mene je pocelo polako da se cuje.

Ja sam zadovoljan, kupio sa 25000km, i sad imam 103000km, bez ikakvih problema.
Potrosnja u gradu oko13-14l.
Kad idem za RS, vozim ga gdje je slobondo 250kmh i kroz hr, i imam uvjek prosjek oko 10-10,5l.
Niej neki prevelik potrosac. Pogotova sa plinom se moze izdrzati.


Kad sam vec kod plina, kolika je cijena kod nas?

MTR je napisao(la):
brate ne diraj nista na njemu , sta god osim jacih felgi bi bilo teze sranje

Malo se mora spustiti, posto mu je ovako po mom misljenju razmak izmedju gume i blatobrana malo po velik.

A nisam fan nekih ekstremnih napucavanja, ako vec onda sa originalnim BMW djelovima i decentno.
 
Član
Huhuhu jao koja masina :icon_biggrin: Super je, samo ako imas malo slika motora, unutrasnjosti...da ga sto bolje vidimo i uzivamo ;)
 
Član
Pravo lijep BMW ,ne bi ja puno nista dirao ,malo ga spustiti ,felge ne dirati ,te su sasvim OK ..
Jedino bi gledao da kupim kakve stopke ,to bi ti dobro doslo,gledao sam malo ,ima dobrih za E60...

Mozda kad bi naletio na kakav M paket ,al to je skupo ,barem kod nas ,tamo kod vas bi mozda mogao naci povoljnije..
 
Član
Spustanje je sada zagarantovano do ljeta. Feluge jos nisam siguran ali ako nesto dobro naleti uzeti.

Ako onda bih uzeo M172


A stopke od facelifta.




M paket neznam kolika je kod nas cijena, ovdje me izadje oko1500€
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top