BMW E60

BMW E60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo nadjoh par slika pa da predstavim i svog bimera. :)

Na slikama jos u originalnom stanju, osim feluga. Ovo Ljeto cu jos da ga spustim, i mozda feluge promjenim.
 
BHT Ovisnik
kako je dobaaaarr:icon_sad:
moj san,nadam mu se za jedno 2 godine,kad tad u moje ce ruke morati doci
samo ga cuvaj ko oci u glavi:cool:
 
Član
Hvala vam. Meni je se tada svidio kad je izasao, 2003, i tad sam reko kad tad cu jednog takvog da vozim. Onda pre nepune 3 god sam ga kupio, i vec 80000km presao. Bez problema ikakvih.Sad osjetim samo da mi nesto na osovini napred ima lufta(querlenker neznam kako se na nasem kaze). Tad ih nije bilo bas toliko na cestama, a kod nas skroz rijetko. Sad ih ima na svakom cosku i kod nas se mnogo voze. Cjena im pada brzo, vec ih ima da 10ak hiljada€.
 
Član
lijep BMW stvarno,samo steta sto su deutche table,ljepse bi mu stajale ove nase,domace,,,sala mala,extra vozilo,ovo ne moze svako vozat,cuvaj ovo,puno srece,i puno predjenih kilometara;););)
 
Član
U enterijeru su komfort-Sjedista sa Kozom, memorijom i grijanjem, klima mala automatska, xenon, mjenjac Automatic sa 6 brzina, PDC. I vec nekih par mjeseci sa pogonom na plin. :)

Planiram jos da mu ubacim H&R federe do ljeta i mozda nove feluge. Zadnja stakla bih trebo isto malo zatamniti.

Ako imate neke ideje samo napred.
 
Član
odlican auto, a kao sto si rekao federi, felge i stakla zatamnih i to je to, nema se na njemu sta vise radit :D
 
Član
fin BMW svaka cast

razmislja se o nekom 530xi ili 530xd, a6 3.0 pa vidim ti imas 530i

mozes li mi malo opsirnije reci oko odrzavanja i potrosnje i inace auta
vidim da nisu puno skupi oko 15-17000Eura moze se naci bas dobrih primjeraka

Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top