Bmw E46

Bmw E46

Član
LIjepa bembara :) a sto se tice uvoza mozes naci oko 4500 e finog bmw samo sto ti je nasa kataloska procjena skupa mog su htjeli da procijene 8 000 e sad zbog cega toliko puno ja neznam ..A sto se tice
Volkswagen vozila oni su daleko jeftiniju u procjeni tako da ce te ispasti dosta povoljnije ..Bmw kako nam je carinik rekao i Volvo su u rangu s cijenom :) nadam se da sam bio od pomoci
 
Član
:Hvala drug sto se tice uvoza to je tako sto si rekao :icon_biggrin:
Iako se moze naci i za jeftinije od 4500 ali je u procjeni ovdje skuplje dosta ;)
 
Super Moderator
Ma kakav jap style na BMW-a.... jos diesel
Probaj napraviti neki nastavak kao sto imaju 325i i 330i ;)
 
Član
Ma AllRoad i kontosam tako najjeftinije je a mozda i najbolje rjesenje a Skrabo nema na kafu sam se ponudio carinik uzeo 500 km da sa 8 000 e spusti na 4100 ali sve je pisao 3 od 5 i tako u procjeni kao da nije sve uredu :)
 
allroad je napisao(la):
Ma kakav jap style na BMW-a.... jos diesel
Probaj napraviti neki nastavak kao sto imaju 325i i 330i ;)

Ovo sam i ja htio napisati, samo nastavak od 330 ili neki drugi sa dvije rore, zvuk ionako se ne moze nikakav izvlaciti iz dizela, a ne stoji na BMW-u jap-style definitivno...
 
Član
Uzmes od 323 ili 328 modela, taj lonac ima jedan ulaz a dva izlaza. Kod 330 ulaze dvije cijevi i izlaze dvije i nepase ti, morao bi prepravljat.
 
Član
O komsija dobro dosao ;) Sad vidjeh temu dobar BMW pravo licno se ujverio :D a fino i ide :cool:

Jos da dodju te tablice pa da se kako treba malo i provoza ako Bog da!

A st se tice auspuha i ja sam mu govorio da stavi samo nastavak neki nije ovo auto za jap lonac ;)


Uglavnom pomalo doradjuj, zmigavce zamijeni,folije postavit ,xenone ...;)
 
I meni se svidja ovaj BMW,ali neznam ko je pisao da ima puno nekih mana,cesto se kvari...pao mi je u ocim!:-D
Ali nadam se da ces ti preci puno,puno kilometara bez ikakvih kvarova,i da puno cura prevezes a i....... u njemu!:-D
 
Nemoj ba...budi gospodin,mani se tog po autu,dovedes kuci i udri!:lol:
Jedino,ako bas moras...ode ti kicma,evo,ja se sav "uvrnuo"! hehehe
:cool:
 
Član
Danas se bilo slobodno pa se cackalo :D
Sve u svemu fino ispalo bolje od fabrickog mada ga moram malo ispraviti i uvuci al otom potom :D
21975498.jpg

11309956.jpg

31198295.jpg
 
Top