Bmw E46

Bmw E46

Administrator
adem93 je napisao(la):
Heheh vidim primijetili ste tablice a to je zbog toga sto nismo dosli za Zool tablama nego obicnem pa je otac skinuo i mora da odjavi tako da ga mozemo registrovati nista ne moze bez odjave :)
hajd nek je sa srecom ako nije bomba...
ali ova recenica mi nije nikako jasna... al et... jedino da mu niste stavili tablice da vidite kako stoji:D
 
BHT Ovisnik
pioneer_09 je napisao(la):
adem93 je napisao(la):
Heheh vidim primijetili ste tablice a to je zbog toga sto nismo dosli za Zool tablama nego obicnem pa je otac skinuo i mora da odjavi tako da ga mozemo registrovati nista ne moze bez odjave :)
hajd nek je sa srecom ako nije bomba...
ali ova recenica mi nije nikako jasna... al et... jedino da mu niste stavili tablice da vidite kako stoji:D

i ja bas gledam,nemogu nikako skontati:icon_biggrin:


a bimer je lijep,samo bih mumjenjao odmah osim zmigavaca i stope zadnje,kao u facelifta,il sl.:cool:
sa srecom;)
 
Član
Ma tablice su da se mogu vozati malo lokalno dok ne stigne odjava pa da se registruje a eto sutra cu slikati sa kljucevima na sjedistu i skinuti cu tablice :) Nosikiriki

I jos jednom hvala na lijepim komentarima,nego dali neko ima iskustva sa Jap style auspusima na dizelu ????
 
Član
photo0113j.jpg

photo0112d.jpg

photo0111ar.jpg

photo0110p.jpg

photo0109y.jpg

photo0114f.jpg
 
Član
Odlican je,dobra i ocuvana unutrasnjost sem rucice mjenjaca;) A laznjak nije,idite na file i exif od slike.

p.s. Koliko te je auto izaslo sve na kraju? pozz
 
Član
Ma kakav laznjak zbog cega da radim sto mi treba to ????
A 4500 e (stim da sam dobio i 4zimske gume sa alu felgama ) i dok je se dovukao ovamo,carina i porez sve oko 13 000 km ce ispasti.
 
Član
Dobar BMW pravo...nek ti je sa srecom i da te dugo sluzi...Svidja mi se boja
Nemoj se ljutiti zbog prethodnih komentara jer stvarno dosta ljudi predstavlja lazna vozila....
 
Član
:) :) Ma znam i hvala na lijepim Kom

A sto se tice boje kao da ima malo plave perle u bazi pa nekada mijenja boju full crna ili tamno plava :)
 
Član
Rekoh da mi BMW driveri nismo fejkeri.... dakle ispostavi se da nije tema bomba nego je BMW bomba :) nek ti je sretna sa njim i da te posluzi
 
Top