BMW E46 M optic FL

BMW E46 M optic FL

Daj zadnju sajbu da vidim :D
znam da si ti to profi radio pa te interesuje kako izgleda...
malo kamera losa i lose osvjetljenje pa se ne moze dobro vidjeti osim sto se vidi da su crte od grijaca izgrebane na donjem desnom dijelu ali to je neko malo prije izgrebao pa malo sad dok se skidala stara folija jer je bila katastrofa losa i ljepilo ispod ostalo i bas se tesko skinulo jer nema pristupa...ne moze se prici dnu nikako a sjedista se ne mogu oboriti...jedva je i zalijepio foliju...bas se namucio a ovo mi je prijatelj uradio besplatno zadnju sajbu...ja sam zadovoljan :D
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
pic host

print screen windows xp

how to capture screen

how do you print screen
 
Nove plastike za farove i nove sijalice osram 5500k d2s i svjetlost se poboljsala :D
sad razmisljam o spajanju angel eyes na kljuc da se pali tj. samo kad se otkljuca i mislio sam da dovedem na njih struju od sijalice unutrasnjeg osvjetljenja jer se ona tako pali i gasi kad se otkljuca auto i da ostavim standardno spojenu poziciju da gori opet kad upalim auto tj. svjetla kad se upale pa :D








 
sledeci radovi su presvlake sjedista u kozu vec dogovoreno ali nemam vremena da uradim pa se nadam da cu do kraja ovog mjeseca to rijesiti i slike objaviti...radit ce se fabricka ugradnja :D
 
Član
Ako spojis angel eyes na unutarnje svjetlo onda ce ti paliti uvjek i vanjska svjetla kad ti rucno upalis svjetlo u kabini. To se ne spaja tako neko se ubaci modul
 
Ako spojis angel eyes na unutarnje svjetlo onda ce ti paliti uvjek i vanjska svjetla kad ti rucno upalis svjetlo u kabini. To se ne spaja tako neko se ubaci modul
znam to i meni to ne smeta a rijetko palim unutra svjetlo dok je auto ugaseno a i ako to uradim nema veze nek sijaju angel eyes...ne trose puno struje ...
znam da se ubaci modul al ja to ne znam spojiti,,ovako mi je jeftinije i lakse :D heheh
 
Član
Farovi milion puta ljepsi kada su stakla nova! Gdje si ih narucio i kolko su bila, valja i meni naruciti?
P.S. felge od f10 ti ne odgovaraju zbog malog et-a
Pozzz
 
Član
Nove plastike za farove i nove sijalice osram 5500k d2s i svjetlost se poboljsala :D
sad razmisljam o spajanju angel eyes na kljuc da se pali tj. samo kad se otkljuca i mislio sam da dovedem na njih struju od sijalice unutrasnjeg osvjetljenja jer se ona tako pali i gasi kad se otkljuca auto i da ostavim standardno spojenu poziciju da gori opet kad upalim auto tj. svjetla kad se upale pa :D








Gdje si kupio sijalice i koliko kostaju?
 
Top