BMW E46 M optic FL

BMW E46 M optic FL

jucer kupljen BMW M optic
2002 god.
240 324 na satu
110 kw motor
bice nesto kasnije vise slika
poceli su pomalo radovi...sutra mali servis i jos neke sitnice koje fale
gume su lose 205/55R17
pa sam razmisljao da kupim nove gume ali sam htio promjeniti dimenziju
s obzirom da je M ovjes sportski interesuje me hoce li zapinjati ako stavim 225/45R17 ili vi predlazete neku drugu dimenziju?
 
Dobra bembara....daj vise slika...
Ja mislim da nece bit tu problema s tom dimenzijom gume...ali opet ima ovde par njih sto su imali ili imaju tu seriju bmw pa ce reci oni...
 
Ma mogu sigurno samo da nisu od e60 ali mogle bi opet, ja sam vozio na e36 225 45 a feluge od e60 i bilo je extra
d9174c07e687aaa1014bb57b9ecb9db0.jpg
 
Član
Ta dimentija je ruzna sto ti imas , 215/45 je dobra dimenzija ali je rijetka , a stavi 225/45 slobodno..
 
BHT Ovisnik
225 45 je standarna dimenzija,najcesca na njemu i nemoze da zapinje. Fin je pravo,samo ziv bio vadi ove plave prstenove i stavi bijele ili zute
 
Član
sta je sa ovog zadnjeg branika ili je mozda odsjaj kao da ne prati liniju blatobrana..a svidja mi se bmw pogotovu sto je prednji dio sav crn mozda na gril odraditi one trakice i citavog ga blago zatamniti..sretno
 
bas tako sam i mislio citavog blago zatamniti al nekad kasnije jer sad imam ulaganja u motor i u gume
a na zadnjem braniku sa strane ima malo ogrebotine vjerovatno je zakacio za nesto al nije puno...nije nista strasno...nije udarano auto pa nesto farbano sto je veoma bitno...a nisam ni ja perfekcionista jer je tesko sve naci u tako starom autu...
 
Top