BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
meni licno te felge i nisu nesto, 18ka je taman na ovaj auto, cak su ti i ove 17ke s falcom bile super :))
neku vise sportsku felgu bi na njega montirao :)
 
Legend
za ovo sto on fura, 17ka je smjesna..

gallery_20436_881_1150091.jpg


e6yas7.jpg
 
BHT Ovisnik
bembara je sex, boja opasno dobro legla, svaka cast !:cool:
kada bi ovako nesto islo kao sto je noke stavio,zadnji crni coupe sa X5 felgama to bi bio slag na kraju,al naravno funkcionalnost i nije neka,znas sam sto hoces :D
 
Član
Slazem se sa noketom da su 19 ke mjera za ovo sto ja furam, i od kad sam ga kupio imam zelju da stavim od x5 tockove, ali ovu sezonu najvjerovatnije idu ove 18 ke pa cemo vidjeti sta ce i kako ce biti. Danas sam ga prvi put vidio na suncu a auto je kod mene od ponedjeljka :S i uvjerio sam se da je to to, sto se mene tice pun pogodak. U planu je da blago potamnim zadnje stopove, nekako su mi previse svijetli i definitivno skidam sve naljepnice sa njega, a i felge su totalni promasaj za ovu boju...bmw2.jpg
 
Član
Ma ekstra , 16 je mjera , iapk je 19´ za nase ceste profilom 35 gadno voziti , samo polako , poz
 
Član
Čovjek je mislio da nije za naših puteva, mislim jeste, ali se moraju imat 10ere oči i svako malo moraš zaustavit saobraćaj :p Mada je kod vas poprilično bolji put nego u TK, isto tako je dosta bolji i u Mostaru...
 
Super Moderator
jest, u sarajevu je dobra samo glavna magistrala i to i ona ima sahtova i jako gadnih prelaza preko sina al eto haha

vidio sam te nedavno kod robota, prije nego ce biti ofarban auto, dobro izgleda ;)
 
Član
Cudi me sto ovde nisam nista pisao do sad, bembara je super samo lagano.. A to za ceste u sarajevu, donekle su dobre 3 trake kroz grad a ako moras negdje preko sina obicno svi iza trube jer bas moras polahko.. A cim sa glavne skrenes sve rupa na rupu, katastrofa.. Pogotovo mi sa spustenim autim, ja i nekako, selmiru skidam kapu za visinu auta
 
Član
Hvala svima, a ulice jesu lose generalno gdje god krenes moras gledati na sve strane, ali meni ne smeta, uzivam u tome da vozim jako nisko auto. Mada sad prelazim na 18 ke felge pa se nadam da cu uz pravu gumu biti opet nizak bar priblizno ovome od proslog ljeta...
882660_10151882961329032_793072254_o.jpg
 
Top