BMW E46 320d

BMW E46 320d

Da podignem temu :)
Malo se radilo na enterijeru auta, postavio sam chrom prstenove na instrument tabli tj. na satu i postavljen tablet. Evo slika kako to u konacnici izgleda:

uploadfromtaptalk1446654950499.jpeg

uploadfromtaptalk1446654962054.jpeg
 
Član
Mozda bi bolje bilo da si ovaj gornji dio blende ostavio u crnoj boji, tako je fabricki. Nije ni ovako lose u svakom slucaju.
 
Član
Imas li sta povoljno :)
Komande vise nisu u opticaju zbog tableta

nemam za prodat nikakav volan, al ako gdje nabavis ja ti to povoljno mogu pospajat, komande jesi izgubio al bi dobio tempomat, s tim da postoji opcija još jedna, radio se prebaci u laticu, i spoji se da tablet šalje preko auxa ton na radio, taj radio dalje šalje ton na zvučnike, tad bi mogao pojačat i smanjit, nebi mogao samo prebacit pjesmu. al inače sa trokrakim volanom je promjena kao da si sve izmjenio, drugi osjecaj u voznji ;)
 
nemam za prodat nikakav volan, al ako gdje nabavis ja ti to povoljno mogu pospajat, komande jesi izgubio al bi dobio tempomat, s tim da postoji opcija još jedna, radio se prebaci u laticu, i spoji se da tablet šalje preko auxa ton na radio, taj radio dalje šalje ton na zvučnike, tad bi mogao pojačat i smanjit, nebi mogao samo prebacit pjesmu. al inače sa trokrakim volanom je promjena kao da si sve izmjenio, drugi osjecaj u voznji ;)
Player mi i jeste u latici sad,ali nije fabricki i nisam se pokajao jer je ozvucenje puno bolje nego sa fabrickim radiom.
Trokraki volan je prelijep i bez komandi i mijenja kompletan utisak o autu..bice i to na redu abd
 
Prije par dana kupljene felge i gume 225/45 r17.
Evo par slika koje smo napravili odmah nakon montiranja,vrijeme je lose pa nikako da docekam da ga operem

9be93b0ecd7f0bdda3b9cabf8cfa7125.jpg


684c19f0aa30a1f0c83aa37392abff92.jpg


e7f1db9fb5c10164cd3e965f48e9c607.jpg


Usput da sw zahvalim prijatelju @soffa koji mi je pomogao u izboru felgi

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
 
Pozdrav raja.
Prije mjesec dana na autu crkla Bosh pumpa,uradjena odmah sutradan u Zvorniku,500 KM + 80 KM slepanje,uradjen mali servis,jedan stabilizator te danas registracija tako da je poprilicna cifra izdvojena,ali kako kazu cejf je skup :)
Jedna danasnja slika

fb004c5423fb88d567f1d43ec9502154.jpg


Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
 
Top