bmw e39

bmw e39

emir_89 je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
budimo realni, ako je momak, prije ces zbarit nesta u BMW-u starom 10 godina nego u novoj Dacia-i :D...

budimo realni, ako je spao na to da bari samo zbog bmw-a, nek i ne bari ;)


nije sad u tome fazon da se zbog bmw-a dobije cura
al ne bih vozio daciu kad bi mi je neko dzaba dao
ja sam uvijek govorio zna se ko vozi bmw-a
mozda cak bmw nije za mene al zelim ga...
bmw-a uvijek vozaju gazde,mafijoze, malo jace finansijski ljudi itd
 
BHT Ovisnik
ako je to tebi prijatelju auto za to,sto ga zelis jer ga vozaju gazde i sl.,ti ces ga onda prvenstveno vozati po gradu,radije bih na tvom mjestu kupio e46,neki 318d ili sl. koji jednako fino izgleda i pogodniji za grada nego ovako nesto,a ako se smatras gazdom i da takvi imaju vozila onda se ne pita na forumu nego se kupi i budes hadzija;)
u svakom slucaju posto ti je auto prvenstveno moja preporuka je za e46,jer e39 s tolikom snagom i kubikazom jednostavno nije samo za grada i sl.,to je napravljeno da ide;)
 
Član
Bez uvrede malo ti je glupo razmisljanje... kupit ces bmw i glumiti "gazdu" ili "mafijasa" a to nisi :icon_question:
 
Član
cogent_boy je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
budimo realni, ako je momak, prije ces zbarit nesta u BMW-u starom 10 godina nego u novoj Dacia-i :D...

budimo realni, ako je spao na to da bari samo zbog bmw-a, nek i ne bari ;)


nije sad u tome fazon da se zbog bmw-a dobije cura
al ne bih vozio daciu kad bi mi je neko dzaba dao
ja sam uvijek govorio zna se ko vozi bmw-a
mozda cak bmw nije za mene al zelim ga...
bmw-a uvijek vozaju gazde,mafijoze, malo jace finansijski ljudi itd

druze, ne mora to biti dacia, imas jos kamaru drugih auta. fazon je da uzmes sebi nesto sto odgovara tvojim potrebama, kao i dzepu zbog odrzavanja. mani se tih mahalskih, ovo je vako, ono je onako. uzimas auto na osnovu svojih potreba. i meni je npr mecka vrh, ali je ne bih sebi nikad uzeo, zato sto to nije auto za mene, ma kolike gazde ga vozale ;)

i ako vec gledas na te "mahalske" 2% vozaca bmw-a su gazde i gospoda, 5% istinski ljubitelji tih auta, a ostatak furaci koji glume mangupe i voze bmw zbog znaka ;)
 
soova je napisao(la):
Bez uvrede malo ti je glupo razmisljanje... kupit ces bmw i glumiti "gazdu" ili "mafijasa" a to nisi :icon_question:

ne nisam rekao da cu to glumiti i ne kupujem ga zbog toga nego najvise zbog motora i kvaliteta i zato sto trazim limuzinu...
a rekao sam uopsteno gledajuci pretezno ih voze gazde i ljudi koji imaju malo vise para...
ja cu ostati isti tamam da imam x6 bmw :)
 
ova tema se pokazala na kraju sta i kako misli dobar dio momaka kod nas , s autom ce da zbari curu ,kakvu sponzorusu ,a inace ce da glumi mafioza i gazdu...

kad malo naberes godina ,shvatit ces da su najvece "gazde" i "mafioze" i da najbolje prodju u zivotu i da najbolje cure vodaju oni koji su zavrsili neki dobar fakultet i samim tim imaju i dobro placen posao , sve kultura i na finjaka ...
 
Član
Sarajlija071 je napisao(la):
ova tema se pokazala na kraju sta i kako misli dobar dio momaka kod nas , s autom ce da zbari curu ,kakvu sponzorusu ,a inace ce da glumi mafioza i gazdu...

kad malo naberes godina ,shvatit ces da su najvece "gazde" i "mafioze" i da najbolje prodju u zivotu i da najbolje cure vodaju oni koji su zavrsili neki dobar fakultet i samim tim imaju i dobro placen posao , sve kultura i na finjaka ...

to mozda u njemackoj kad zavrsis fax dobjes posao:lol::lol:
 
Sarajlija071 je napisao(la):
ova tema se pokazala na kraju sta i kako misli dobar dio momaka kod nas , s autom ce da zbari curu ,kakvu sponzorusu ,a inace ce da glumi mafioza i gazdu...

kad malo naberes godina ,shvatit ces da su najvece "gazde" i "mafioze" i da najbolje prodju u zivotu i da najbolje cure vodaju oni koji su zavrsili neki dobar fakultet i samim tim imaju i dobro placen posao , sve kultura i na finjaka ...

U kakvoj ti masti zivis, hodas li ti igdje, kako u tvom gradu pa tako i ovdje gdje ja zivim ima dosta ljudi koji su "gazde" imaju privatne poslove, dobru zaradu, ne bave se kriminalom, a pogodi nemaju fakulteta, caba tebi i fax ako ti neces raditi i ne znas se boriti za sebe, okaci tu pricu macku o rep da bez faxa ne mozes nista, treba se znati boriti.. Mada da sad ne kvarimo liku temu, ocigledno da ja i ti zivimo u dvije razlicite drzave...

Tema kao i svaka, svi preporucuju neke sepete od auta, a niko od tih auta nece sebi kupiti.. Nista ti jarane neces korisno saznati na ovom forumu...
 
almir_gr je napisao(la):
Sarajlija071 je napisao(la):
ova tema se pokazala na kraju sta i kako misli dobar dio momaka kod nas , s autom ce da zbari curu ,kakvu sponzorusu ,a inace ce da glumi mafioza i gazdu...

kad malo naberes godina ,shvatit ces da su najvece "gazde" i "mafioze" i da najbolje prodju u zivotu i da najbolje cure vodaju oni koji su zavrsili neki dobar fakultet i samim tim imaju i dobro placen posao , sve kultura i na finjaka ...

U kakvoj ti masti zivis, hodas li ti igdje, kako u tvom gradu pa tako i ovdje gdje ja zivim ima dosta ljudi koji su "gazde" imaju privatne poslove, dobru zaradu, ne bave se kriminalom, a pogodi nemaju fakulteta, caba tebi i fax ako ti neces raditi i ne znas se boriti za sebe, okaci tu pricu macku o rep da bez faxa ne mozes nista, treba se znati boriti.. Mada da sad ne kvarimo liku temu, ocigledno da ja i ti zivimo u dvije razlicite drzave...

Tema kao i svaka, svi preporucuju neke sepete od auta, a niko od tih auta nece sebi kupiti.. Nista ti jarane neces korisno saznati na ovom forumu...

bas tako druze
cuj kupi daciu,fiata novog pa kupi ti sebi jarane pa ces vidjeti kako ce ti se svi smijati...
daciu voze samo taxisti :D
heheh
ja volim bmw...iskreno gledajuci enterijer i exterijer audi mi je ljepsa firma od bmw-a al kad gledamo i motor i kvalitet auta onda bmw na prvo mjesto...
bmw mi usao u srce :)
 
Super Moderator
A nije tako drug vjeruj mi..prvo nema ti se ko smijati ne kontam to.. Da uzmes novog bravo tjet il ne znam ko bi se smijao tom autu? Daciu voze oni kome je to dovoljno za njegove potrebe. A smijesno je govoriti da je bmw bolji auto od audija
 
Član
Jao jao jao

Ja vise zena imao kada sam golfa keca vozao nego E39 valjda bio napaljeniji ili sta li je
 
Član
Mislim da je glupo reći da se recimo BMW kupuje ili bilo koji drugi auto kupuje zbog žena ili zbog tog nekog imidža kriminalca il nekog zajebanog tipa.

Ja koliko znam da kriminalci voze sva skuplja auta od mercedesa pa nadalje.

Ja vjerujem da pokretač teme voli BMW i da ga zato kupuje, a najbolje ga ja razumijem :icon_smile:. Ja sam dao Audija A4 B6 za BMW E46, tako da kad kažu da se o ukusima ne raspravlja u pravu su :icon_biggrin:

Svako neka vozi ono što voli, želi i naravno može. Nažalost ljudi su puni predrasuda čim čovjek pomene BMW odmah kriminalac, trkač, jebač :icon_mad:
 
allroad je napisao(la):
A nije tako drug vjeruj mi..prvo nema ti se ko smijati ne kontam to.. Da uzmes novog bravo tjet il ne znam ko bi se smijao tom autu? Daciu voze oni kome je to dovoljno za njegove potrebe. A smijesno je govoriti da je bmw bolji auto od audija

to nije samo moje misljenje...pitao 100 iskusnih mehanicara kaze sto se tice motora audi zaostaje mnogo za bmw-om
kvalitetniji je bmw i prednost ne radis veliki servis...
 
Top