BMW e39 540i

BMW e39 540i

Član
Sjecam se kad je ovo bilo,kasnije se pricalo da si ti davno trebao poginut ovo ono al eto hvala Bogu nikom nista nije bilo
 
Član
Oprostit ces mi nagazim i ja da ne budem pametnjakovic al ja nista pametno nemam za rec u svemu ovom. Bio si naslovnoj avaza uspio si u zivotu 4 ljudi si ugrozio. Nisi mi za foruma vec za zenice.
Nazalost takvi tipovi su medju mladjima idoli a nazalost ljudi koji sklapaju yugu za trke budale.
Sve ti ovo govorim izgubio sam.prijatelja ne znam.te al.nista ti lose ne zelim. Tako da otrijezni se malo budi primjer vise u avazovom sportu manje crne hronike
 
Član
Kao prvo, prvo procitaj sve sto sam napisao vezano za to, pa onda komentarisi. Drugo, da mi ti sudis i presudjujes, govoris "uspio sam u zivotu", nemas pravo, ja sam puno toga uspio u zivotu, ne brini se ti za mene, a ovo nije pohvala, ovo je primjer koji treba da sluzi drugima da to ne rade. I te ocevske price i lekcije ostavi za svoje dijete, ja sam svoje od svog dobio, a i moje dijete ce od mene. Otrijezni se ti i spuati na zemlju kada pricas s nekim jer ti to nimalo nije fora. Frajeru.
 
Član
Svaka cast limaru, vrhunski odradjeno. Doduse tesko bi koji automobil izdrzao ovakvu silinu udara.. 540i tenk.. Sjecam se ovog jutra, tad sam BMW-a na -18.5 palio, kad nisam umro od hladnoce..
Sto se tice udesa, bitno je da si izvukao pouku. Svima se desavalo, i meni prvom.
 
Top